Allari org Chicagolandis

Pesitseme Chicagost kiviviske tee kaugusel lääne pool väikestes linnakute osades. Kui kaela hästi sirutada, võib kaugusest läbi uduvine aduda Chicago pilvelõhkujaid.

Orgis on meid 13.

Allar, 3 Beed ja 9 FY. Kokku 6 neidu ja 7 noormeest. Kirju seltskond.

Mitmed meist töötavad Chicago international lennuvälja vahetus läheduses, nii et aeg-ajalt peab approachi otsast peale alustama kui sajamootoriline raudlind katuste kohalt korstnaid riivates üle vuhiseb.

Nüüd kõigist lähemalt:

Allar: Teda iseloomustab enesekindlusest pakatav rind ja kohatine smiling idiot. Super kombo grupi haldamiseks, sest tema taktikepi all kulgev aeg on nauditav ja tulemuslik.

Eerik. Ta naerab isegi liiga palju ja teinekord ootamatult valjusti. Muutub tõsiseks siis kui autorooli taga istub. Esimest korda ikkagi autoomanik.

Tõnis. Oskab maadlusvõtteid ja ronimiskunsti, praktiseerib neid orgi tüdrukute peal, kes täitsa vabatahtlikult tema tegemistes kaasa löövad.

Markus Raudkivi. Suutis esimesel päeval ära eksida ja mahajäetud bensujaama sisse murda nii et alarm pool päeva seal piirkonnas uilgas. Ometi super numbreid töötav.

Kertu. Näitab hea meelega võimlemisharjutusi teistele ette, Tegi poiste abiga tagurpidi saltogi. Vahva!

Mailis. Stoilise rahumeele taga peitub vapper lustakus ja rõõmutuhin ka väikeste asjade üle. Loeb igat senti oma kulutustes. Tubli!

Sarah. Te peaks seda ratast nägema, mille ta endale sai. Ratas otsib lastega majad, kus on ema kodus, ise üles. Vändata võib paar korda päeva jooksul. Särab siin, Särab seal. Särab iga nurga peal.

Marilyn. Ta väidab, et tal on tuberkoloos, aga tegelt… turtsub küll jah aeg-ajalt. Konditsioneerid ei ole ta sõbrad, aga kõigele vaatamata on ta mõnusa hea attitude ja lustaka huumoriga.

Kristi. Kui tal parajasti naeratust suul ei ole, siis on tal parajasti naeratus suul. Väga pühendunud ja ootusärevusest pakatav.

Heili tunnistas, et müüb siis kui endaga räägib päeva ajal pidevalt. Temalt on palju õppida.Neiud vaatavad talle alt üles ja ahmivad igat Heili suust tulevat sõna nagu kosutavat salvi.

Marcus Puhke. Naudib seda tohutud väljakutset, mida B suvi talle pakub. Raskused kosutavad teda nagu tuuleiil purje.

Henri sportlikkus paneb suu vesistama ka poistel kes teda sportimas näevad. Teotahteline mees, kel jaksu edasi pürgida jätkub kamaluga.

Rauno. Ta on kogu aeg nii rõõmus ja positiivne, et see paneb tema kainuse vargsi kahtluse alla, aga tunnistame ausalt –  vot selline attitude on võimas. Iga raskus saab ületatud muie suul.

Esimene Sunday meeting möödus pargis trikitades ja mänguliselt. Inimesed on ootusärevuses ja tegutsemistahtelised.

Allari org Chicagolandis

Advertisements