Chris Uibopuu org Chicagolandis

Aiki ja Erle:

Tegemist oli teise päevaga bookfieldil, mil läksime järjekordselt oma hommikusööki sööma, kui meie äge mehiklannast teenindaja ei andnud meile enam vee jaoks topse, ning oli kuri ja ajas pikalt oma joru, et eelmisel päeval võtsime me vee asemel soodat. Saime selle õnneks lahendatud ja nüüd tervitab ta meid igal hommikul ja juba teab täpselt , mida me võtame. Lisa märkusena võime öelda ,et me oleme selle koha populaarseks teinud, sest igal hommikul on ainult rohkem kliente seal meile kaasa elamas execite ajal.

Dima ja Tanel:

Meil on hästi äge host family — õpetavad, kuidas hispaanlaste moodi näppu näidata ja teevad pidevalt nalja meiega või meie kulul. Tihti pakuvad nad meile ka õhtuti süüa, üks õhtu pakkus pereema Tanelile nätsu, öeldes, et tegu on viimasega. Tanel suurest rõõmust kohe võttis, aga tegu oli hoopiski lõksuga, nätsu võttes tuli pakist välja ka prussakas (kummist, mitte päris), mille peale Tanel nii ära ehmatas, et pea ära lõi. Pereema oli naerust kõveras. Hiljem üritas Tanel sama trikki Dimale teha, ent too oli sellise naljaga juba kursis ja sõi silma pilgutamata oma Nussa saia edasi.

Markus, Siim, Marko:

Siimu suurel tahtmisel valisime meie järgneva loo: see oli kunagi hiljuti (täpselt enam ei mäleta), oli hommik, kell sai 5.59 ja äratus hakkas tööle. markus jooksis üle siimu duši  alla ning suutis duši ära lõhkuda, nii et mina ja siim ei saanud hommikul pessu minna. pere oli õnneks sõbralik ja probleemi ei tekkinud, nad jäid parandama kui me minema sõitsime. õhtuks oli dušš korras ja markus sai pesus käidud, siis sain mina pessu minna ja ma suutsin duši ära lõhkuda, nii et siim jäi jälle pesemata. siim oli suht unhappy sest pesta ei saanud jälle ja läks pahuralt magama. hommikul oli aga kõik korras ja kõik said pesus käidud ning hea tujuga breakfast place’i sõit võis alata.

Kliki pildil, et näha rohkem

Advertisements