Ülari org Sitked Sellerid Nebraskas 2 nädal

Tere, tere tere!!!

Sitked Sellerid teevad sitkelt tööd, esimene täispikk töönädal seljataga ja enamusel success coin’id välja teenitud. Oli töökas nädal, koputasime kamba peale 3950 pere uksele ja tegime 2520 demonstratsiooni. Aga see on alles algus, pikk tee veel minna ja oleme tänulikud kõikidele, kes meile Eestist kaasa elavad! Vabandame nende ees, kes pole saanud oma fännitavaga rääkida ja tunnevad end kõrvale jäetutena, üritame pühapäeviti ikka helistada, aga aeg lausa lendab siin.
Eelmisel nädalal juhtus nii mõndagi, nagu vanasõnagi ütleb “tegijal juhtub”:
Grete rattaäss ja vinge naine sõitis rattaga teele ette jooksnud orava surnuks. Seda pealt näinud Kaidil pidi süda seisma jääma:D Leinamiseks kaua aega ei jäänud, sest rattad veeresid allamäge ja tööle oli vaja jõuda.
Helen ärkas öösel üles Stella lause peale: “Kas ma pean keldrisse peitu minema???”. Tegelikult oli suur äikesetorm ja müristas.
Sten: “Ülari on esimene inimene maailmas, kes on lamava politsei otsa komistanud. (Tavaliselt on see ikka autodele mõeldud)”
Meie Lincolini gäng on end mehhiklasteks ümber nimetanud: Oscar “El Nińo” , Stella “Lupe”, Mihhail “Huanito”.
Omaha Eesti HQ aka PoweBuff tüdrukud Maadž, Džii ja Summer teevad hommikusöögikohas kõige rohkem nalja, niiet söögikoha manager meilt isiklikult küsimas käis, et mis tantsu te seal väljas tantsite?? Tegemist on meie igahommikuse käimatõmbamise tantsuga:D
Ka teistel juhtub pidevalt toredaid lugusid, sel korral said vaid mõned kirja. Muidu on kõigil on kõik korras ning liigume vapralt edasi järgmisesse nädalasse..

Olge muhedad!

Pavel, Ülari, Sten, Elar, Kaidi, Grete, Marge, Stella, Helen, Siim, Germo, Margus, Mihhail, Oscar, Lauri, Dan

Advertisements