Allari org Chicagolandis, 3 nädal

Tervitusi Chicagolandist! Allari org siinpool! 3. nädal edukalt mööda saadetud, kuuma- ja äikeselaine pole kedagi veel rivist välja löönud ning Superstar book kui siht kõigil silme ees! Kõvade statsidega paistavad meie orgis kõik silma ning Success Coingi kõigil käes – tööharjumuste loomine kulges seega väga edukalt.
Suve esimeste nädalatega on ka meil nii mõndagi juhtunud:

Meie powerHQ tüdrukud said jaanipäeval pidu! Marilyn, Heili, Sarah ja Kristi sattusid eestlaste peole ning said sealt lähemalt tuttavaks ei kellegi teisega kui Suloga! Kahjuks jõudsid tüdrukud küll sinna kohale natukene liiga hilja, pärast tööpäeva lõppu, kui inimesed juba veidi aega pidutsenud olid. Seega võite neilt endilt sügisel kuulda, mis huvitavat seal ka sai 😀

Markus õppis see nädal, kuidas “monkey” võib lausa positiivselt laheneda – nimelt sõitis üks ema kogemata autoga üle ta ratta sadula. Õnneks oli pereisa mehaanik ning lisaks ratta ära parandamisele kinkis talle ka pimedas siniselt vilkuvad rattatuled, mis käivad ventiiliotsadele ning öösiti on “bike” nüüd nagu välja hüpanud filmist “Tron”.

Allar tutvub aga väga tõsiselt mehhiko kultuuriga. Selle nädala lõpuks suutis ta peaaegu kogu salestalki ka hispaania keeles ette rääkida 🙂 Ja My Setti oskab ta müüa nüüd kuue paymentiga.

Kertust on saanud meie baasi kõige armsam pedofiil. Peame talle veel toonitatud akendega musta bussi ka ostma, siis saab ta juba iga päev politseiga rääkida.

Mõned pildid ka.

Advertisements