Mart Robeni org Georgia ja Florida piiril, 3 nädal

Hey

We had an awesome cultural activity exploring the history of the south this Sunday. railway transport was really important, because Georgia peaches had to reach US markets quickly. we saw a real old time steam engine.

plus we took many fine “Karel-Kõiv-organization-style” photos.

and the housing is good. pool and dinner every evening. unlimited food and wifi around the house.
we can even play guitar and piano and drums and stuff.
mui bien.

Mart

Meie nädal (Allan, Mikk, Harry):

Ehk kõige naljakam asi, mis meil juhtus oli see, et Allanil purunes rattal mitu korda rehv. See aga ei pidurdanud töö hoogu ega suhtumist ning kolm päeva oli sõit palja velje peal. Kolin oli nii suur, et nii hommikul ja õhtul paljud inimesed ärkasid üles. Lisaks velje kolinale vilisesid ka rattal pidurid, mis tähendas, et müra oli topelt. Kõik pered kuulsid kaugelt, kuidas Allan lähemale jõudis. Laupäeva hommikul parandas üks lahke pereisa velje ära ning päeval sai sõita korralikult rehvi peal, kuid õhtuks oli seegi purunenud, mis tähendas, et taas tuli sõita veljel. Aga see ei pidurdanud perede otsimist ega töö seiskumust. Laiskus oli nii suur, et jala ei viitisi elu sees tööd teha.

Mikk nägi sellel nädalal aga ühte alumnit, kes andis talle lahkelt süüa ning lõpuks andis ka veel 20 dollarit taskuraha.

Harry aga on muutunud selle mõne nädalaga palju blondimaks ning õllekõht jäänud väiksemaks.

Advertisements