Allari org Chicagolandis, 4 nädal

Tervitusi kuumast Chicagolandist! Allari org taas siin, et jagada uudiseid lõppenud 4. nädalast! Suur kuumalaine üle elatud, eelmine kord sai veidi ennatlikult hõisatud, et kuumalaine pole kedagi veel rivist välja löönud… Sellel nädalal langes kuuma ohvriks Markus, kuid pärast paaripäevast võitlust kliimaga väljus ta sellest võidukalt!
Nädal oli ka tegelikult erakordselt kuum, kui uskuda kohalikke, siis see on meil kõige kuumem suvi pärast vist 1987. aasta oma. Kuuma sai siin ikka kohati ligi 110 F ehk siis eesti keeles 45 kraadi Celsiust. Aga ega see meid ei peatanud!
Sellel pühapäeval külastas meie meetingut Alumni! Tore 50ndates härrasmees, kes oli ise müünud 70ndatel 5 suve järjest. SUPER!

Ja ega sellega lõbustused veel otsa ei saanud! Meid ootas Elginis veepark! Saime oma huvitavat päevitust veidi parandada ja vees lebades ka järgmiseks nädalaks valmistuda. Kes ei ole veel sellist meetingut proovinud, siis tehke seda kindlasti!

Nädala jooksul sai nalja ka:
Markus võib rääkida, mis vahe on “non-direct puke” approachil ja “direct puke” approachil. Ise õnneks proovis neist ainult ühe järgi.
Meie kaunitarid on hakanud saama huvitavaid meile ja telefonikõnesid stiilis: “Yuuu aare veery beuutiful”.
Mailisel oli 4. juulil sünnipäev. Ja kujutage ette, kogu USA võttis päeva vabaks, et seda tähistada, lasti rakette ja puha!!!
Marilyn leidis enda nii muuseas tulevase abikaasa. Vanusevahe (nii 30-40 aastat vahet) pole tänapäeval ju enam probleem ning mehel on 18 mootorratast ja 3 paati. Marilyn lubas, et temast saab tulevikus esimene bookgirl, kellel on bookmobile’i asemel bookbike 😀
Vabandame Kertu ees, keda eelmisel nädalal avalikult pedofiiliks nimetasime. Sellel nädalal sai ta politseiga hoopis sõbraks, nood tõid ta laupäeva õhtul isegi autoga koju. Connection loodi tänu teemale: “vodka”.
Samuti tekkis meil see nädal uus HQ: The muscle men!

Järgmine pühapäev tuleb aga eriti huvitav. Märksõna: “Pie-in-the-Eye” competition 😀
The hotter it is the hotter we get! Teeme jälle kõvasid numbreid ja kuuleme järgmine nädal!

Advertisements