Allari org Chicagolandis, 7 nädal

Tere Chicagolandist! Allari org siin raporteerimas 7. nädalast!

Kõik kupongid sai täna kokku korjatud ning hoiame kõigile Sweepstakes’i loosis pöialt! Eks siis Gatlinburgis näeme, kes mille ära võidab, panused on meil pandud 🙂
Järgmine nädal tuleb Flower Power ning me siin kõik hyped! Sarah küsis juba ette, kas Aafrikasse ka lilli saab saata, tal pidavat seal üks sugulastest olema!

3 meist on valitud ka Student Manager In Training programmi: Mailis, Kertu ja Kristi!

Käisime täna muidu ka kaalust juurde võtmas. Allar oli siin meeletult mures, et kõik näevad juba nii kõhnad välja, et käisime kogu grupiga ALL-YOU-CAN-EAT CHINESE DINERIS!  Ütleme nii, et ma ei usu, et keegi meie omadest täna hakkab õhtusööki tegema 😀

Nädal möödus nii kiirelt, et ei saa enam arugi. Mõned huvitavad asjad juhtusid ka!
Eerik ja teda follow’inud Henri said korraga terve sqaudi politseid, 5 autot korraga, neid kuulati lausa üle ja puha, kontrolliti, kas rääkisid sama juttu. Ma arvan, et see juhtum jääb küll sinna kullavaramusse, mida Eerik sügisel kõigile jutustama hakkab!
Tüdrukud saavad ikka komplimente lennult, vahel 10 minuti jooksul mitu korda. Aga vahel juhtub ka nii, et isegi Allar leiab ema, kes talle korduvalt ütleb: “I love you!”. Vallalised raamatumüüjad, ärge heitke meelt!

Järgmine nädal kuuleme!

Advertisements