Ülari org Sitked Sellerid Nebraskas, 8 nädal

Hei fännid,
loodame, et naudite oma suve sama palju kui meie. Oleme juba 8 nädalat täiega tööd teinud ja järgi ongi jäänud suve magusaim osa. Palju on juhtunud ja palju on veel teha. See pühapäev oli meil kõigi aegade kõige ägedam sundaymeeting. Nimelt leidis meie armas OL üles megaägeda pere, keerutamata võib öelda miljonärid, kelle maja oli järve ääres, ümbritsetud teistest megahäärberitest. Saime korralikult veemõnusid nautida. Pereema viis meid oma kiirpaadiga sõitma, saime ka veesuuski proovida ja sõita paadi taga sellises “hõljukis”, kuhu kolm inimest peale istuma mahtusid ja mis taga kaasa liugles:D Sellist adrenaliinilaksu annab mujalt otsida. Väga äge oli!
Töö mõttes pole suuri muutusi, endiselt teeme kõvasti tööd, näeme palju erinevaid peresid. Kõik on endiselt elus ja terved:D

Oleme toetuse eest tänulikud ja lendame 9. nädalasse suure südamega, sest see nädal on heategevusnädal. Iga kliendi pealt anname 1dollari heategevaks eesmärgiks. Kas teadsite, et 1 dollari eest saab Aafrikas üks inimene terve aasta jagu vett juua? Vot selle nimel me töötamegi!

Kliki SIIA, et näha rohkem fotosid ja videosid.

Advertisements