Kinne org Minnesotas

Joukii,
märkamatult on möödunud järjekordne nädal ja esimene kuu. Tuju on ülev ja kogemustepagas aina suureneb. Ilmad on ilusad, ning imeline päevitus võtab üha vingemaid kontuure.
Nüüdseks saame veendunult tõdeda, et meist on saanud kohalikud hunt Kriimsilmad, kellel on üheksa ametit: korravalvur, sotsiaaltöötaja, nõustaja, raamatupidaja, meelelahutaja, koerataltsutaja, mehhaanik, logistik, kokk, sünoptik, treener, koolitaja, Eest populariseerija jne.  Oleme sulandunud enda linnadesse ja uusi peresid kohates saame kuulda, kuidas nad meist juba kuulnud on. See töö on siiralt lahe, kui ka naudid seda – meie naudime!
Nädal kujunes tugeva töö tähe all. Kohtasime metsikult perseid ja aitasime nii nagu oskasime, andes alati endast parima. Tihti peetakse kolmanda töönädala lõppu üheks suve suurimaks verstapostiks, sest esimesest koputusest on möödas 21 päeva ja pingutust nõudvatest tegevustest on saanud igapäevased harjumused. 5:59 tõusta ja otse külma dušši alla joosta – teisiti ei oskagi enam päeva alustada.
Olles mõista saanud, et Minnesotas on kaks väga populaarset vaba-aja tegevust – jahi pidamine ja kalastamine, siis tahtsime ka ise kätt proovida ja kultuuriga samastuda. Sel pühapäeval võtsimegi  orgiga suuna lasketiiru. Sõitsime Pine City lähistel asuvasse lasketiiru. Kuna oleme juba tööpõllul saavutanud võitja suhtumise, siis ka lasketiirus sihtmärkideks olevad taldrikud purunesid üksteise järel nagu nalja. Päev möödus meeleolukalt.
Uus nädal on algamas, vaatame, mida põnevat tema ka toob. 😀
Viva la resistance!
Teie parimad,
Sons of Anarchy
Kinne w03
Advertisements