Liisa-Maria Lõoke ja ACTION Illinoisis

Hei jälle!

ACTION is still in action and kicking butt!

Learning phase on läbi ja nüüd algab earning phase. 😀

See nädal tegime juba oma parimaid nädalaid ning liigume kogu aeg mäge mööda ülesse poole.

Meil on parim OL (meie oma Duracelli jänku Liisa), parimad managerid (hullu panev Markus ja ropult töötav Heili) ning üldse parim tiim. Teeme lihtsalt ropult tööd, hoiame oma attitude’i üleval ning nii lihtne elu ongi. Leiame ülesse õiged pered, kes ootavad meid oma kodudes krediitkaardid/tsekid/raha näpus. 😀

See pühapäev käisime külas SW alumnil Paulal (+ tema tütar ja tolle mees ning ülisõbralik koer Sadie, keda allpool näha), kes mõnikümmend aastat tagasi samuti bookfieldil raamatuid müüs. Big, big thank you’s to Paula and her family for her hospitality and friendliness.(Suured, suured tänud Paulale ja tema perele nende külalislahkuse ja sõbralikkuse eest). Saime end nädalaks ajaks täis tangitud – lauast tõustes ägisesime kõik ja tundsime, et oleme kolme päeva toidu ette ära söönud. Aga pühapäeval on kõik lubatud – so it’s OK!

Sõime, mängisime mänge ja ajasime pererahvaga juttu nagu all olevatest piltidest näha on. Paula näitas meile ka raamatuid, mida tema müüs (all ka paar pilti sellest + panime kõik oma nimed kaardile oma kodulinna peale kirja) – vot need olid ikka paksud raamatud ja hoopis teistsugused kui meie oma näidised praegu.

Paula kogemused sai kõik kõrva taha pandud. Võib-olla kõige rohkem jäi meelde tema nõuanne: Trust the system, it works! (Usalda süsteemi, see töötab!) Soutwestern Advantage on juba aastakümneid saatnud üliõpilasi raamatuid müüma ning alustalad ei ole aastatega muutunud, sest see kõik toimib – tunnid, callid, demod, sitdownid, kliendid. Püramiidi skeem toimib, õigete harjumuste loomine toimib, head hoiakud ja self-talk toimivad. Nii lihtne see elu ongi – jälgi ainult ette antud juhiseid ja elu on suurepärane.

Nagu allolevatest piltidest näha tähistasime ka veidikene neljandat juulit (Ameerika isesisvuspäev) ette, kuna see on meil kiire tööpäev. Kõik emad on ju kodus pidutsemas ja istuvad hea meelega meiega maha hariduslikest raamatutest rääkima. Meiega on ju tore ja vahva aega veeta, kuna me ise ka superägedad inimesed.

Kõigile kodustele tervitusi ja suured, suured tänud toetuse ja heade soovide eest. Praegu on meil elu parim aeg – USA on ainulaadne paik ja oleme kõik nii õnnelikud, et suve siin hariduslikke raamatuid müües veedame. 😀

Ikka, ikka edasi – aina ülesse poole. Me ei peatu enne kui oleme pilvepiirini jõudnud ja paneme sealt ka edasi. Tuleb megalahe nädal!

 

Suured kallid ja musid kõigile teistele lahedatele bookpeople’itele terve USA peal! J

ACTION (Liisa, Heili, Markus, Kaire, Martin, Eric, Rait, Siim, Triin, Kristo, Marko; Jürgen)

 

Advertisements