Jana Schmidt ja org Oregonis

Liis: Hei. Nii neljas nädal on juba läbi. Järjest paremini läheb ja näen iga päev ägedaid peresid. Meil on siin kuumad ilmad ja see nädal pidin laupäeval jala kõndima, sest jalgratas läks katki. Aga sain hakkama ja I’ll keep on going ! J Näiteks üksikisadega on väga lähe rääkida, sest nad alati kuulavad ja tahavad oma lastele parimat. Eelmine nädal oli siis Katri sünnipäev ja see oli ülivinge. Iga nädalaga kasvame oma orgiga järjest lähedamasteks.

Lee: Kuu aega on juba möödas! See on nii kiiresti läinud. Töötame kõvasti ja kõigil on lõbus! Sel nädalal kohtasin üht ema, kellel oli kaks paari kaksikuid. Ühed olid tüdrukud ja teised poisid. Nii lahedad. Nad tegid kõike koos ja isegi rääkisid samal ajal. Aga järgmine nädal tuleb veel lahedam!

Dawid: I feel good. Americans are fun. In this week one guy opened the door with a gun in his hand. After that I turned he is a very nice guy. He showed me his gun collection and became my customer! Nice. Well, 4th of July. Nothing special. Fierworks didn’t surprised me. During this weekend one guy even said thaht I have very nice accent. Strange J

Art-Mihkel:  And 4th week is over. This week was Independentce day, we went to see fireworks in the evening with Dawid, but it was lame and boring. Hahaa, like Dawid have been written here before. Last Sunday we went to Lake of the Woods, i took sun overthere  and what happend… i burned and hardly, now happily my blisters and skin had pilled off. But yes, last weeks were hard to me, but now i’ll try to do my best all the way to end of August.

Katri: Nädal oli väga seiklusrohke – eile näiteks läks mul auto katki, keset suurt teed ka muidugi:D, kohtusin palju narkouimas inimesi, mis perede puhul on päris kurb aga see pidi siin „normaalne“ olema. Paar väga-väga lahedat pere kohtasin ka ning üks neist ma usun jääb mulle alatiseks meelde, sest nad meenutasid esiteks väga minu perekonda ning nad olid tõesti väga lähedased ja armsad J A ja kauaoodatud 4th of July ei olnudki nii kohutav, kui kartsime aga päris naljakas oli neid küll vaadata oma väikeste kodude ees pidu pidamas, meil ikka on ruumi ja suured lauad aga nad olid nagu kilud karbis seal 😉

Advertisements