Kinne Tõnnisoni org Minnesotas

 

Joukiijoouuuu!
Tervitused imedemaalt Minnesotast!
Suvi muutub ainult võimsamaks. Ilm muutub aina veidramaks, tunne mõnusamaks ja skill paremaks.

Põhjas on ikka kohati kùlm, lõunapool paras leitsak (tâname kõrgemaid jõudusid, et me floridasse ei sattunud) ja öised äiksetormid pole  ka midagi üllatavat.

Kui eelmine pühapäev käisime Duluthis grillimas, siis seekord sattusime hoopis Saint Croix jõepeale Minnesota ja Wisconsini vahele kummirõngastega ulpima 🙂
Pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna.

Lisaks jõudis lõpule “Pie in the eye” ehk pirukas näkku võistlus, mis käis paaride vahel ja eesmärgiks oli võimalikt palju Sit-downe saada. Kinne ja Mari-Liis tõmbasid koti pähe Marekile ja Andrusele ja Kristo ja Martin said pirukaga virutada Margitile ja Katrele. Pärast rohkeid naerupurskeid lasime tordi jäänustel hea maitsta.

Võtsime mõõtu ka võrkpallis ja see kord jäid peale veel managerid Kinne ja Martin, tugevas heitluses Kristo ja Mari-Liisi vastu. Eks nad nõuavad uut võistlust varsti.

Lisaks õnnestus Mari-Liisil endale suure kihlveoga stringid välja kaubelda 🙂


Uudiseid  tuleb Duluthist, kus Katre ja Margit on. Duluthis oli ilm nagu ikka – kord päike, kord pilves, kord soe ja siis jahe, kergelt vihma saime kaasa. Ühel ööl käis korralik äikesetorm üle, mis linnas olevate miljonite ojade veetaset korralikult kergitas.
Ühe maja ukselt jäi meelde silt “Welcome home, gorgeous” 🙂
Ühel õhtul oli Duluthis Bob Dylan kontsert, mis üle linna kajades kõigile koju kätte jõudis.
Ühel mehel oli kodus Southwesterni raamatud 1993.aasta copywrite’iga! 🙂
See on päris huvitav, kuidas kirikuga seotud inimesed üritavad koguaeg usku pöörata või kirikusse kutsuda. Et kes ja kellele, mida müüb 🙂

Kuumade tervitustega,
Anarhia pojad Minnesotast

Fotodel:
Kummirõnga fun
Mari-Liis ja marek hommikusöögil
Margit, Marek ja Katre, meie armsad moosivargad

 

Kinne w05 3 Kinne w05 2 Kinne w05 1

Advertisements