Eeriku org Floridas

Oleme ilusasti kohale jõudnud ja ennast ajutistesse elamispaikadesse, hotellidesse, sisse seadnud.
Sõitsime koos vahepeatusega kokku ligi 10 tundi ning sõit oli hästi vahva. Nägime, kuidas loodus järk-järgult üha lõunamaisemaks muutus ning minu autotäis noori ( Mina, Nele, Kaspar ja Liina ) tegime võistluse, et kes näeb esimesena palmipuud. Minul oli meeletu eelis, sest vaatasin ainiti teed ning seetõttu napsasin selle võidu endale. Teised olid usinad ning lugesid suuri manuaale, tekste, uurisid metoodikate kohta ning aeg-ajalt näitasid näpuga ka mõne eriti suure auto peale. Bensiinijaamast saime osta naaberfarmist äsja korjatud virsikuid. Need olid nii mahlased, et ainult ühe virsikuga see paus ei piirdunud.
Neiud said omale ilusa toa ning hotelli registratuuris oli sõbralik sakslannast mamma, kellel läks kohe suu kõrvuni, kui Euroopa nime kuulis.
Poistega sõitsime päikeseloojangus veel edasi lõuna poole ja nüüd oleme meiegi ennast ajutisse ööbimispaika sisse seadnud.
Homme oleme hästi asjalikud. Otsime kodu, teeme müügilube, avame pangakontosid, kõike mida vaja. Ilma autota noored otsivad endale ka jalgrattad.
Me tegime enne hotelli jõudmist väikeseid tiire ka elamurajoonides ning vaatepilt oli väga vinge. Kohati meenutab elamurajoon džunglit, puud siin ja seal, ühtlasi on nad hästi suured, puude peal elavad ka ronitaimed nii et ka tüvid on rohelised.
Tänase päeva võtaks kokku sõnadega: positiivne ootusärevus ning meeletult ilus loodus.
PS. Evert ostis poest “Muskli piima”, kus on kirjas, et piima seal tootes sees ei ole.
2014 Eerik W00 1 2014 Eerik W00 2 2014 Eerik W00 3
Advertisements