Carina’s org in Illinois

Sveiciens visiem gimenēm un draugiem Latvijā!

Mums visiem šī nedēļa un pagājušās nedēļas nogale bija neaizmirstama un pieredzes bagāta. Droši varam garantēt, ka katrs piedzīvojām ko pilnīgi jaunu un izaicinošu katru dienu.

Mēs ar ļoti patīkamu satraukumu nosēdāmies Nešvilas lidostā pagājušās nedēļas beigās pēc vairāk kā 30 stundu ceļošanas un miega iztrūkumu. Tie, kas brauca pirmo gadu, nenojauta kas viņus sagaida!
Bet tas bija OK, jo mēs atradāmies ASV – citādā zemē, ar pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem un kultūru! Visi uz ielas šeit ir tik draudzīgi un atvērti.

Sales school notika 4 dienas un mēs tur atdevām visus 100 % no sevīm, lai pēc iespējas labāk sagatavotos atlikušajai vasarai. Īsāk sakot, ja mēs tā dzīvotu visas pārējas gada dienas, mēs būtu pabeiguši skolu ar izciliem rezultātiem 2 gadus ātrāk. 😀 Mēs ļoti rūpīgi klausījāmies lekcijās, kas bija sakāms, Denam Mūram, Krisam Ādamsam, Lī Makroskijam un daudziem citiem lieliskiem runātājiem un pieredzējušiem Southwestern Advantage studentu vasaras programmas dalībniekiem. Trenējāmies, trenējāmies, trenējāmies…

Uz vienreizējas un lieliskas notis mēs visi ar 2 mašīnām devāmies uz Ilinoisas štatu izbraucienā uz savu teritoriju, kur strādāsim. Šeit ir tik skaisti! Noteikti plānojam kādu svētdienu vasaras laikā aizbraukt līdz Čikāgas metropolei, kas ir pāris desmitus kilometru attālumā.
Pēdējās trīs nepilnās dienas mēs strādājām pa īstam un turpmāko nedēļu, divas vai trīs mēģināsim izveidot paradumus veiksmīgai vasarai. Daudziem no mums šīs dienas ir bijušas kā emocionāls karuselis, bet dienas beigās mēs visi piekrītam vienai lietai. Šī būs labākā vasara mūsu mūžā, un mēs novērtējam katru dienu, ko pavadam ASV, pārdodot grāmatas un palīdzot ģimenēm ar izglītību un veselību. Pēc katras dienas ir tāda labi padarīta darba sajūta!
Šī vēstule ir jums – visiem, kas mūs gaida atpakaļ mājās! Paldies par jūsu atbalstu, mēs to tiešām novērtējam!
Mēs pēc jums ilgojamies,
Anna, Austris, Bellinda, Laila un Mikus
2014 Carina W00 1
Advertisements