Katre org Rockfordis, Illinoisis

Rough Dimonds from Illinois

Meie oleme üks väga lahe kaheksaliikmeline organisatsioon, kes pesitseb Illinois’i osariigis. Nimeks on meil Rough Dimonds, mis eesti keeles tähendab lihvimata teemandeid. Kuna viis liiget kaheksast on Southwestern’I suveprogrammis esimest aastat, siis me olemegi nagu lihvimata teemandid, kes selle suve jooksul saavad kõik oma krobedad nurgad ilusasti läikima nühitud ning tagasi koju jõudes särame eredamalt kui päikesed.

Meie seiklused USA’s algasid 31. mail, kui Mart ja tema kuus naist, Katre, Triin, Liis, Inger, Marii ja Eva, seitsmes, Tormi,  ühineb meiega järgmine nädal, hommikul kell 6.59 magusast unest virgusid ja erksamaks saamise nimel ühe kiire külma duši võtsid. Oli müügikooli ehk sales school’i  esimene päev. Terves hotellis, kus ööbisime, oli õhus tunda mingit teatud elevust. Mänedžerid käisid ringi suud kõrvuni ja esimese aasta tudengite nägudest peegeldus segu närvidest, ootusärevusest, hirmust ja põnevusest. Kuid hirm kadus õnneks kiiresti, sest sales school oli üle ootuste lahe, motiveeriv, hariv, ettevalmistav ja raske. Me kuulsime mõndasi väga inspireerivaid kõnesi ja saime kasulikku infot, mitte ainult suveks vaid terveks eluks.

Kuid sales school tuli ja läks ning teisipäeval, 2. juunil pärast väikest ekskursiooni Southwestern Adavantage’i peakontoris oli aeg asuda teele Illinois’i. Reisisime läbi nelja osariigi, Tennessee, Kentucky, Indiana ja Illinois’i kuni jõudsime lõpuks Rockfordi linna, kus kõik seitse viimast korda ühes ja samas kohas ööbida saime. Järgnevad päevad möödusid paberimajanduse ja müügilubada tegemise ning telefoninumbrite ja pangakontode saamise tähe all ja siis lõpuks oligi märkamatult kätte jõudnud esimene tööpäev.

Praeguseks oleme poolteist päeva juba tööd teinud ja esimene pühapäevane orgi kokkusaamine on ka maha peetud. Peredega, peikade ja sõpradega on skaype’itud ning ettevalmistused esimeseks täispikaks töönädalaks maha peetud. Kodused, hoidke meile pöidlaid ja elage meie tegemistele kaasa.

Eva Kristina

2014 Katre w00 1

Advertisements