Carina’s org in Illinois w01

Čau, čau visiem draugiem un radiem atpakaļ Latvijā!
Ir pagājusi mūsu pirmā pilnā nedēļa, kas veidojas no sešām garām un darbīgām dienām. Tā noteikti ir viena no visgrūtākajām lietām, ko mums jebkad ir nācies darīt, bet mēs to paveicām un mums sola, ka paliks vieglāk. Ar nelielu nopūtu paklausām un dodamies tālāk!
Dienas ir pārpārēm pilnas notikumu un nedēļas sākums jau liekas kā mēnesi vecs notikums. Ir bijis daudz prieka, apņēmības un tāpat arī dusmu un asaru. Bet šis karuselis padara mūs visus stiprākus un pieredzes bagātākus, pēc kā arī tiecamies! Tāpēc, lai arī kā jūtamies vai reizēm čīkstam, nevajag mūs žēlot, bet ticēt un uzmundrināt, lai ir spēks turpināt!
Bet ko tur daudz ar smago, jo galu galā ir arī lietas, kas liek smaidīt un priecāties.
Šodien Anna mūs sasmīdināja ar savu ‘nedēļas notikumu’, jo kad pieklauvējot pie durtiņām tev liekas, ka tu īsti nezini, kas tās atver, tu tīri cilvēciski orientējies pēc ķermeņa formas un sveicini mājas īpašnieci. Un ja tomēr izrādās, ka tas ir vīrietis, turklāt dēls, tad ir jāprot iziet no situācijas, cik vien slīpēti to mākam.
Iespējams jau zināt, ka mums ir arī dienas, kad ‘sekojam’ menedžeriem un vērojam kā notiek bizness, lai paši kļūtu prasmīgāki. Un, protams, divatā tas ir daudz jautrāk kā vienatnē! Šonedēļ pāris no mums izmantoja elpu aizraujošās sirsniņbrilles, kuras ir 3x lielākas par mūsu galvām, savukārt Austris no jautrības ar Carinu nespēja pat cilvēcīgi padzerties, neapspļaudot mašīnas stiklu.
Šodien, mūsu ilgi gaidītajā brīvdienā, nolēmām kopīgi doties uz All you can eat jeb Viss, ko vari apēst ķīniešu restorānu, kurā ēdiens bija asāks par uguni un pēc kura apmeklējuma nolēmām neēst vismaz nedēļu – smagi.
Iet mums kā pa viļņiem – ir grūti, bet ir labi, mēs audzinām raksturu un skatāmies nākotnē.
Milzīgs paldies visiem mājiniekiem par atbalstu un labajiem vārdiem, mēs to darām arī jūsu dēļ!
Jūs mums esat vislabākie,
Carina, Anna, Austris, Bellinda, Laila un Mikus
2014 Carina W01 1
Advertisements