Eerik Säre org Gainesvilles, Floridas w01

Tere taas.
Lühidalt ja kokkuvõtlikult.
Nädal oli vinge. Kõik pingutasid tublisti ja kujundasid häid tööharjumusi. See on kõige alus. Hetkel laome tugevat vundamenti, millele rajada võimas loss.
Käimas on suve õppimisfaas ning see on noortele kõige väljakutsuvam osa. Emotsioonid mänglevad justkui ameerika raudteel ning kord on noored hästi elevil ja positiivsed, teine hetk on tunne, et mitte miski ei taha toimida. See on igati normaalne.
Küllap lugusid räägivad noored juba ise. Minult üks vahva seik, kui ütlesin ühele lapsele, et ma ujusin üle Atlandi ookeani siia, Floridasse, ja siis näitasin oma musklit. Ütlesin, et kui tahad hästi tugevaks saada joo palju piima. Poiss läks kööki ja valas endale ja minule kohe ühe suure klaasi piima. Nunnu.
Jagan teiega mõne pildi, mis olen päeval kiire ipadi klõpsuna teinud. Samuti kaasas ka pilt poiste uue kodu host-emaga.
Eerik

ALLMIGHTIES

Conquering Gainesville and Ocala in Florida under brighter sun and powerful thunder.

Sel nädalal sai siis lõpuks ära näha selle õige Florida vihmahooaja. Äike on aukartustäratavalt võimas. Vihma tuleb korraga alla terve Eesti ühe kuu kogus.

Loodus on lihtsalt võimas ja inimesed on toredad. Paljud hoiatavad uksel meid tormi eest ja äikese eest, kuid tegelikult me ise ei oska mõista, kui võimas ja tõsine see äike ja vihm on. Me oleme ju harjunud selle natukese äikesega, mida meil Eestis on. J

Eerik

Nädal oli vinge, challenging, raske, lõbus – jagus kõiki emotsioone, mida skaala pakub. Eelkõige olen tänulik, et saan ennast taaskord iga keharakuni proovile panna. Head harjumused sisse ning siis lammutama. Loodus on megakaunis, välgumürinad valjemad kui kunagi kuuldud, sisalikke nii palju nagu eestis sääski, õnneks nad ei pinise. Üks naine ütles miks ta tuli floridasse elama : vihma ei pea talvel labidaga kühveldama. Elu on ilus ning oleme positiivselt ootusärevad.

Kaspar

Sel nadalal nägi palju Ameerikat. Inimesei oli seinast seina. Ei saa vahel arugi, kas uksel on vanem tütar, ema, või vanaema. Kohtasin ka kohalikku madu, kes oli vähemalt meetrine ning vedas, et talle peale ei astunud.

Amazing week.

Evert

Oli nii rikkureid, vaeseid, keskklassi, musti, valgeid, pruune – kõiki. Öösiti võis kuulda, kuidas mõni mustanahaline, tümm põhjas, autoga ringi vuras. Vinge tunne on. Märg ka.

 

Heili

 

See nädal oli lahe ilma poolest. Harjumatult jahe ja sai nii vihma kui äikest, aga inimesed on kuumad ja toredad.

Florida on cycledamiseks parim koht. Linnasüdamest linna äärde viivad igal pool jalgrattarajad ja kõnniteed. Parim koht töötamiseks.

Nele

Nädal läks väga kiirelt. Uskumatu ikka. Kogu see treening, mis meil seni on olnud, läks ikka väga hästi käiku. Kohtusin ikka väga väga väga ägedate inimestega – spordimaailma kuulsustest kuni ägedate emmedeni välja. Iga sitdown on selles mõttes eriline. Erilisi inimesti on ikka igal pool. Kahju aga, et pole nii palju aega, et nende kõigiga kohtuda.

Liina

Nädal oli vinge ja möödus kiiremini, kui oodata oskasin… palju emotsioone, inimesi, tööd, lihtsalt võimas loodus. Nüüdseks olen juba kohanud vähemalt kome liiki madusid/usse. Oravad mängivad puudeotsast tagaajamist ja jooksevad mööda majade katuseid… Kui vihma sajab, siis korralikult… terve tänav ujub. Pärast ühte korraliku tööpäeva lõhnan nagu koer, sest kõik koerad on suutnud mind üle lakkuda ja minu iga hetke päevast rõõmsaks teha.

 

2014 Eerik W01 1 2014 Eerik W01 2 2014 Eerik W01 3 2014 Eerik W01 4
Advertisements