Katre org Rockordis, Illinoisis W01

Rough Dimonds – nädal numbriga üks J

Nonii, kallid vanemad, esimene nädal on edukalt seljataga. Oleme juba vaikselt siinsesse töö- ja elurütmi sisse imbunud ning pisitasa vallutame tujukat USA suve suunal Illinois – Sizzler.

Oleme täheldanud, et peale üsnagi mägise maastiku, Illinois’i osariigi loodus ja ilm on päris sarnane Eestile. Puud on samad, linnud on samad, üks päev on soe, teine päev külm ja vihmane. Kuid näiteks oravaid on siin väga palju ja nad on kõik hästi julged: jooksevad üle tee, lasevad sind lähedae ja krabistavad inimeste aedades ilma igasuguse hirmuta. Triin isegi märkas rukkilillesid.

Töö koha pealt läheb meil edukalt. Arvestades seda, et esimesed kolm nädalat on katse-eksitus meetodi teel õppimine, areneme me päris jõudsalt ning iga edukalt läbitud tööpäevaga kasvame enesekindlamaks ja julgemaks. Kuus meist olid kohe eriti tublid ja võitsid sellise tunnustuse nagu Success coin, mis eesti keeles tähendab edu münt. Nendeks tublideks liikmeteks olid Mart, Katre, Liis, Marii, Triin ja Inger. Kuna Tormi liitus meiega alles see nädal ja Eval juhtus väike õnnetus, siis neil on võimalus see münt võita järgmine nädal, mida nad ka kindlasti teevad.

Oleme juba kohanud nii palju toredaid ja abivalmis inimesi selle lühikese ajaga, et lugusi, mida teile sügisel rääkida, peaks hakkama juba praegu kuhugi kirja panema, et need suve lõpuks ära ei ununeks.

Nagu varem mainitud, siis meie kaheksas liige, Tormi, saabus ka lõpuks Illinois’i. Nüüd oleme viimaks kõik koos ja vallutame USA eestlastele omase meelekindlusega.

Päikest, Eva J

 

 

Advertisements