Grete org Spokanes, Washingtonis w2

Tere kallid vanemad!

Tavaliselt kirjutan Teile, kuidas meil läheb ja milline on ilm, kuid seekord otsustasime jagada Teiega mõned lõbusad lood, mis nädala jooksul on juhtunud.
Jaan: Eile peale 21 läks mehhiko pere juurde, sellel hetkel oli pere kokkutulek  ja koos oli 20-25 inimest, kes  pakkusid tacosid, tortillasid, lasanjesid, samuti tegid nad tegid naljakaid pilte ja rääkisid lõbusaid lugusid- Vat mis tore päeva lõpp.
Jane: Mõtlesin, et teeks laupäeva lõbusaks. Seega sa sain ühelt vanemalt naiselt, kes oli pagar 2 suurt koti täit kodus küpsetatud küpsiseid. Kui lahe oli see.
Teele: Olin ema juures, kellel oli hani. Ja teate, mis see hani tegi -pani enda kollase noka punase värvi sisse. Kujutate ette kui naljakas see oli!!
Kristo: Koputasin uksele ja siis tuli uksele tore ema, kes oli väga huvitatud, kust kohast täpsemalt Euroopast pärit olen. Ütlesin siis, et Eestist. Ema kutsus siis enda 10 aastase lapse ja vaata, aga vaata, rääkis puhtalt eesti keelt. Terve müügikooli oleme harjutanud teksti inglise keeles ja nüüd kui kogemata  koputad eestlaste ukse peale ja pead tegema demo eesti keeles, siis no ikka jääb natuke hätta küll.
Egert: Nädala viimase presentatsiooni sain teha lõkke ääres, vot see oli äge.
Need on siis mõned naljakamad seigad nädalast. Aga ilusat nädala lõppu ja olge mõnnad emmed ja issid! 🙂
Pühapäeva koosolek on alati MÕNUS!!!
Grupipildid ka ikka 🙂
Teele, Kristo, Jane ja Gudrun käisid matkamas! 🙂

2014 Grete w02 2 2014 Grete w02 3 2014 Grete w02 1

Advertisements