Katre org Rockfordis, Illinoisis w2

Rough Dimonds – nädal numbriga kaks

Hallo-hallo, emad, isad, õed, vennad ja üldse kõik kallid inimesed, kes te Eestis praegu jaanipäevapidustusi peate. Loodame, et päike siiski jõuab teie õuele ning päris sulejopesi kapist välja otsima ei pea. Meil siin Illinois’is sajab kohati vihma, kuid on meeletult soe. Peaks mainima, et äikesetormid on siin hoopis teisest liigast kui kodumaa omad. Keset päeva hakkab järsku nii tugevalt vihma sadama ja välku lööb, samal ajal, kui natukene eemal on veel veidi näha selget taevast.

Töönädal ise möödus üpris kiiresti. Kaks nädalat on nüüdseks täis tiksunud. Vaikselt areneme ja õpime iga päev juurde uusi nippe ning trikke, kuidas veel paremaks saada ja sellest suvest viimast võtta. Töötegemisest annavad märku ka päris lahedad päevitusrandid. Käed ja nägu on pruunid, jalad ka veidi, aga ülejäänud keha on ikka lumivalge. Mitmed meist vahetasid ala, kus me töötame ehk liikusime ühest linnast teise. Eva töötab nüüd sellises linnas nagu Loves Park ja Marii ning Inger asusid tööle Rockfordis. Samuti said viimased kaks endale kasupere ja elavad nüüdsest truvaliselt väga toredate inimeste juures.

Lisaks said Eva ja Tormi see nädal oma Success coin’i kätte ning nüüd liigume üheskoos, mündid taskus, edasi Sizzleri reisi suunas.

Päikest ja pai teile,

Eva J

Rough Dimonds: Mart, Inger, Marii, Tormi, Katre, Eva, Liis ja Triin

Sitdown Masterid: (vasakult) Eva, Inger ja Mart

Mälestused Sales schoolist. Marii käib nii ustele koputamas.

Sales school’i viimane päev. (vasakult) Inger, triin, Eva, Liis, Katre, Marii ja Mart

 

2014 Katre w02 1 2014 Katre w02 2 2014 Katre w02 3 2014 Katre w02 4