Allari org Illinoisis w2


Meie orgi poistel oli väga religioosne nädal. Rasmus tegi sitdowni naisega, kes otsustas poole jutu pealt, et on aeg hakata palvetama ja kutsus Rasmuse endaga ühinema, nii nad siis vestlesid seal mõnda aega kõrgemate jõududega. Andreas kohtus aga prouaga, kes võitles raske haigusega, aga kuna Andreas talle nõnda hea ja võimsa poisina tundus, siis palus ta poisilt, et too tema eest palvetaks. Andreas sai ka selleks kindlad juhised ja veidi nänni.

Meie orgi neidude nädal oli veidi teise temaatikaga seotud. Nimelt kutsuti nii Katit kui Kaisat korduvalt nädala jooksul kohtingutele, tehti komplimente, lubati kuu ja tähed taevast alla tuua, mingil põhjusel otsustasid siiski raamatumüügi juurde jääda.
Kuid ega ka poisid sellest ilma jäänud. Andreas kohtus nädala jooksul ühe viisakas eas härrasmehega, kellele Andreas väga meeldis, ikka väga-väga. Kuid poiss on tark ja kasutas olukorda enda kasuks ära, nimelt on see veidi edev vanahärra nüüdsest Allari ja Andrease hostdad või kas oleks õigem (host)daddy?
Ja nii see teine nädal möödus.
2014 Allar w2 1
Advertisements