Eeriku org Gainesvilles, Floridas w03

Kolm nädalat tööd nagu niuhti.

Täna käisime ühes kaunis pargis nimega Sholom Park, Ocala

Kilpkonnad tundsid purskkaevuga tiigis end kui kilpkonnad tiigis ning loivasid suure rahuloluga ringi ujuda. Käisime end pisut tuulutamas ja paljajalu Maad tajumas. Oli põnev ning nõudlik nädal

Ilmad läksid üha kuumemaks ja ulatusid kella 2 aegu päeval juba 36 kraadini. Päike on nii seniidis, et kui kell näitab keskpäevatundi, siis kui sa vaatad enda jalgu, siis varju ei ole näha. Päike on 90 kraadise nurga all. Tormid jäid nädala esimesse poolde ja teises nädala pooles olid tänulik kui üksik pilv korraks end krõbeda päikese ette sobitas.

Vinge! Me oleme elus, terved ja veel võidujanulisemad kui varem. Võib küll arvata, et kuum ilm võib asja raskemaks teha, aga kui sa töötad oma eesmärkide nimel kõvemini kui oleksid ise uskunud, siis kasvad inimesena meeletult. Nele, Kaspar ja Liina, kes esimest korda meie suveprogrammis on, väidavad, et enesekindlus inimestega suhtlemisel kasvab tohutult, vastupidavus ilmastikuoludele tugevneb, oma mõttete kontrollimine muutub lihtsamaks.

Suveprogrammi üks alustalasid on oma suhtumise kontrollimine. Näiteks ei ole meie kontrolli all ilm, fakt, kas inimesed on kodus või mitte, kas inimene on uksele tulles heas tujus või on inimesel olnud keeruline päev ning ta ei taha kellegagi parajasti juttu rääkida. Mida aga kontrollida suudame on see, kuidas reageerida asjadele, mida meie kontrollida ei saa ning kuidas hoida oma suhtumine kõigesse ja kõigisse positiivsena. See oskus tuleb kasuks igal pool, igal hetkel.

Nädalale veel viimast korda üle õla tagasi vaadates võib julgelt väita, et teeme head tööd, kujundame veel häid tööharjumusi ja vaikselt paneme oma fookust ja rõhku ka tulemuste saamisele.

Midagi ka igalt liikmelt:

Heili leiab Floridas palju endisi raamatumüüjaid, kohtas ühte noort tudengit kes oli eelmisel suvel oma neljanda suve müünud ja vägagi vaimustunud, et SW inimene sellel suvel tema uksele koputas. Ütles:”Wow, ma pean sellest küll pilti tegema!!!”

Eeriku sitdown oli selline, kus isa magas diivani ühes otsas ja norskas nagu harley davidson, ise istus emaga teises diivani otsas. Isa ei tohtinud üles ajada. Siis nägi ühte siga majade vahel ringi tuuseldamas. Üks kliendist isa oli kogunud pea kõigi kuulsate näitlejate autogrammid ja need olid suure toa kõik seinad ära katnud. Tal oli ka elusuuruses Star Warsi ühe tegelase rauast kostüüm toas. Üks isa, kes raamatud ostis nägi välja nagu Eeriku vend.

Nele päevad muutuvad üha kergemaks. Peredega saab ka järjest rohkem nalja. Ta kohtas ühe mehega, kes tegi seda sama asja 30 aastat tagasi, kui tema ülikoolis oli.

Kaspari nädal oli uskumatu! Ta kohtus taas vingete peredega.  Nalja sai ka omajagu. Ühe maja uksekella kasutades kiilus see kinni.  Kord pühkis jalgu nii kõvasti et vaip lendas jalge alt minema. Ime oli see, et jalgratas, mille Kaspar sai Mr Diegolt, pidas vastu terve nädala, seega oli see tema esimene täisnädal jalgratta seljas. Taome raua tuliseks!!!

Evert sai omale uue auto. Punase 1991 aasta Buick automobiili. Auto istmed on nagu diivanid ja punane sametine sisu teeb olemise väga luksuslikuks. Auto v8 mootor lõriseb kui puuristatud tiiger, keda torgitakse.

Triinul oli insident punaste püksikutega, see lugu kõlbab aga rääkimiseks ehk tal endal.

Liina ütles, et püksid hakkavad kõik suureks jääma. Võib väita, et läbime edukalt fitness salenemise suveprogrammi. Võib-olla Eerik ainult nuriseb, et kõhulihased hakkavad vaikselt ära kaduma

Täna käis meil meetingul kohal 7 aastat nooruses raamatuid müünud mees John Gerry. Rääkis kuidas see kogemus tema elu on positiivselt mõjutanud ning kuidas need printsiibid, mida me siin õpime ja rakendame on sellised, millega tavainimesed väga palju kokku ei puutu ning see annab meile tulevikus tööturul ja ka personaalses elus meeletu eelise.

Tegusat nädalat teilegi seal kaugel.

Eerik