Harry org Orlandos, Floridas w03

Hallo hallo kõik lahedad vanemad ja sõbrad

Meil sai just läbi kolmas maagiline nädal. Paljude jaoks oli päääääris palav nädal, sinna sekka natuke ka vihma, aga ega me suhkrust pole, ära ei sula ja minema ei uju 🙂
See nädal näitas ka seda, et nobedamatel väntajatel ja suurtel töötegijatel hakkasid rattakummid ära kuluma – Agnes, Marek, Hardi ja Kristina rattad said endale uued kummid alla.
Nagu ikka oli meil ka väike võistlus nädala jooksul, see kes saab rohkem kliente kui varasematel nädalatel võitsid endale ilusa rohelise Southwesterni kalkulaatori, et oleks mille peal suuri summasid kokku arvutada 🙂 Sellise toreda asja said endale Hardi ja Kristina.
Järgmisel nädalal uus ja veel huvitavam võistlus, tulemustest kuulete juba järgmises kirjas.
Siiani on kõik väga ilusti tööd teinud ja organisatsiooni tulemused ainult paranevad. Läbi väikeste raskuste ja väikeste probleemide (mis on osa meie tööst) saavad kõik iga päevaga aina rohkem enesekindlust, suhtlemisoskust ja toredaid tuttavaid juurde.
Eelmisel pühapäeval käisime Daytona rannas, mõned pildid manuses kaasa ka. Ilus sinine ookean ja mõnus liivarand. Vesi oli jube soolane peaks mainima, juua ei kõlba.
Osad meist vahetavad nüüd nahka ka 😀
Olge mõnnad ja kuulmiseni järgmisel nädalal.
Kristina, Hardi, Harry, Marek, Martin, Liina, Agnes, Anep, Kristjan
2014 Harry w03 4 2014 Harry w03 3 2014 Harry w03 1 2014 Harry w03 2