Katre org Rockfordis, Illinoisis w03

Rough Dimonds nädal numbriga kolm J

 

Kolmas töönädal möödus meil siin Põhja-Illinois’is päris kiiresti. Päevad olid nagu ikka pikad ning sel nädalal õnnistati meid siin ilmataadi poolt väga palava päikesega. Kõigil meil on juba kena talumehe päevitus peal ning oleme poole valged, pool pruunid.

Töö poolepealt teeme jätkuvalt edusamme, oleme palju julgemad ning enesekindlamad. Loomulikult on raskemaid päevi, kuid positiivsed hetked kaaluvad need kõvast üle ja koduste toetus aitab siin palju kaasa.

See nädal said kolm meie hulgast: Inger, Liis ja Katre, endale sinise käepaela, sest nad tegid kõige rohkem sitdowne ehk istusid peredega maha ning näitasid neile raamatuid põhjalikumalt kui tavalises demos. Aplodeerisime neile hästi valjult ning küsisime nippe, kuidas ise selles valdkonnas paremuse poole liikuda. Sellegipoolest oleme kõik hästi tublid olnud ning üheskoos oleme teel tippu.

On täiesti imekspandav, kui palju lahedaid ja toredaid inimesi siin kohtab. Suurem osa neist on sõbralikud ja vastutulelikud, isegi kui nad ei ole kliendid. Täiesti võhivõõrad hakkavad sinuga poe järjekorras rääkima, iga teine ütleb uksepeal: “Hoia end!” ja peaaegu, et kõik lehvitavad ning naeratavad, kui neile lehvitada. Sellised psikesed vahejuhtumid on nii toredad ja süstivad positiivsust juurde.

Kuid nüüd on kolm nädalat treeningperioodi läbi ja siitmaalt edasi on ainult viies käik ja gaas põhja. J

Palju kallisi ja päikest,

Eva Kristina

2014 Katre w03 3 2014 Katre w03 2 2014 Katre w03 1

Advertisements