Liisi’s org in Iowa w03

So the 3 week ended. We have accomplished a lot, we have learned a lot:) we got different things as presents – like money and even jewellery 😉 This week we also lost three bikes in total. We are beginning to see that if you are confident, people are actually really nice to you. And our meetings are not that long anymore so we get to go swimming today:)

Kolmas nädal on läbi saanud ja me oleme palju saavutanud ja palju õppinud :). Oleme saanud mitmesuguseid kingitusi – muuhulgas ehteid ja raha. Sel nädalal suutsid 3 meist oma rattastest ilma jääda. Me hakkama vaikselt aru saama, et kui me oleme enesekindlad on inimesed meie vastu väga toredad. Ja meie pühapäevased meetingud pole enam nii pikad, nii et täna saame me ujuma minna :).

Tresha nedelja ir beigusies. Esam daudz iemacijusies. Ari esam dabujushi dazhadas davanas – tai starpaa diamanta gredzenus un pat naudu. Sonedelj esam zaudejushi tris velosipedus. Mes redzam tagad ka ja tu esi parliecinattad cilveki ir loti laipni un draudzigi. Musu meetingi nav gari tagad tapec shoodien iesim in baseinu!