Katre org Rockfordis, Illinoisis w04

Rough Dimonds nädal numbriga neli J

 

Juba kuu on möödunud ajast, kui me USA’sse saabusime. Selle aja jooksul oleme läbinud sales school’i, teinud pisikese road trip’i Illinois’ija nüüdseks juba ka neli nädalat tööd teinud. Aeg möödub ikka meeletult kiiresti. Esmaspäevast hakkab juba viies nädal.

Nädal algas meil siin suure tormiga. Rockfordis oli kuulda isegi tornaado hoiatust, milleks on sireen, mis üle linna huilgab. Õnneks tornaatot siiski ei olnud, lihtalt keegi kusagil arvas, et nägi suurt keeristormi ja sattus paanikasse. Kuid meid, eestlasi, kes pole elu sees tornaadodega mingit pistmist teinud, ehmatas ikka korraks täitsa ära selline asi. Kuid nagu juba mainisin, siis mingit tornaadot polnud vaid lihtsalt mõllas tugev tuul, äike ja vihm. Ülejäänud nädal oli meeldivalt jahe, mis on kena vaheldus tavaliselt palavatele päevadele.

Selle nädala sisse jäi ka 4th of July, mis on ameeriklaste iseseisvuspäev. Suur üleriigiline püha, mille ajal peaaegu kõik kohad kinni on ja inimesed pidutsevad ning lasevad päevläbi rakette ja ilutulestikku taevasse. Isegi siis, kui veel pime pole. Sellel päeval olid kõik kohe väga sõbralikud ning igal pool võis kohata sinist, punast ja valget, tähti ning triipe.

See nädal võitsid Triin ja Inger endale ilusad ja vägagi stiilsed kõhukotid, sest nad olid kohe eriti tubli töömesilased sellel nädalal. Plaksutasime neile hästi valjusti ning küsisime nippe, kuidas ise ka areneda. Järgmise nädalal võistleme sitdown’ide peale. Moodustasime neli paari: Tormi ja Eva, Marii ja Mart, Inger ja Triin ning Katre ja Liis. Põhimõtteliselt võistevad paarilised omavahel selle peale, kumb saab nädalaga rohkem sitdown’e ning pühapäeval saab võitja kaotajale taldrikutäie vahukoort näkku lüüa. Lihtsalt selline väike naljakas võistlus, et hoida motivatsiooni ja tuju üleval. Seega nädalapärast saate sellest lugeda ning pilte näha.

Elage meile siin kaugel ikka kaasa ja juba kahe kuu pärast näeme.
Päikest,
Eva J

2014 Katre w04 1 2014 Katre w04 2

Advertisements