Kristi org Atlantas, Georgias w04

Terrrrvist, karvased ja sulelised siin- ja sealpool suurt lompi!

Meie nädal on möödunud uskumatult! Sel nädalavahetusel saime kõik kokku Valeria ja Kristi HQ-s, kus tähistasime ühtlasi Valeria väärikat vananemist. Sõime kooki, šašlõkki ning ujusime basseinis. Pühapäevad on ikka niiii mõnusad. 🙂

Valeria on seoses oma vananemisega hakanud kuldmune suust välja lennutama. Eks vanusega tuleb ju tarkust ka. Temale kuuluvad kuldsed sõnad “Viimane klient alati ostab.” See on lause, mis ajendab meie orgi pingutama VEEL rohkem. Kristilgi viimane klient alati ostab, kuid temal on nii, et viimane maja alati ostab.

Joosep ikka kohtab meil lahedaid sulelisi. Kui paar nädalat tagasi jagasime kõikidega tema seikluseid anakondaga, siis sel nädalal sai ta sõbraks isase paabulinnuga. Muidugi on ta sõbraks saanud ka väga lahedate emadega – nii näitas ta ramse ühele emale, kes pärast SD kutsus ka oma sõbranna ramse vaatama. Tegi approachigi Joosepi eest ära.

Liisa koputas uksele, mille avas üks kena naine, kes Liisa ka sisse kutsus. Seejärel hüüdis ema ka oma meest, kes vastas kusagilt määramatust kaugusest, et ta ei saa tulla. Pärast mitmekordset kutsumist ilmus isa siiski välja…. pisikesest köögikapist. Nimelt kartis ta, et Liisa näol on tegu politseinikuga.

Nädal on olnud põnev ja järgmine tuleb veelgi põnevam.

Püsige kuuldel!

Katarina

2014 Kristi w04 1

Advertisements