Allar Tederi org Illinoisis w05

Allar ja Premittere

 

Nädal möödus taaskord seiklusterohkelt. Kaisa nägi kogu ilma jõledaimat koeranäru. Järgmisel päeval kohtus kogu ilma kõige hirmuäratavamat krantsi, kellega pikalt tõtt vaatas (oma hea pool cycle’it oleks saanud ära teha selle ajaga).

 

Sel nädal pani Kati lõpuks mõnuga rattaga käna, neljapäev oli selline ilus päev, mil Kati pidi hommikul enne tööd minema city hallist läbi, et teise linna tööluba kiirelt kaasa haarata ja tööle kihutada. Teel sinna tegi ta rattaga kahasse ühe ilusa tireli, ehk lendas kaarega üle lenkside ja ratas vaatas, et ilus õhulend, prooviks ka ning läks sama teed talle järele (lendas Katile otsa). HAMBAD JÄID ALLES!! WIN!! Siis sõitis ta edasi ühe suht suure tee peal ja sai lõpuks aru, miks kõik usakad alati ütlevad “You are riding on a bike?! You should be careful, americans are not used to bike riders.” Sest üks hetk sai kõnnitee otsa ja tütarlaps oli sunnitud jätkama linna ühel busy’mal tänaval, mille vastu tal otseselt midagi polnud, kuni ta ühe vahva ja, let’s give it up to him, väga julge autojuhi möödudes vastu äärekivi sõitis ja taaskord lendama õppis, õnneks seekord muru peale. Meie kõigi rõõmuks oli päev vaid hommikus ja rattaga sai veel kõvasti nalja, nt üks tädi otsustas oma vinge musta SUV’ga pisikese nunnu ratta peal jõudu proovida ja sellest pooleldi üle sõitis.

Nii et nalja saab.

 

Utoopiat ka: Siimule demonstreeriti kuidas käib lehmaga sõitmine.

 

Allar ja Andreas otsustasid 1 päeva koos veeta ja õnnelikul kombel ei olnud see päev just igavate killast. Nimelt kohtusid nad perekonnaga, kes on suured relvafännid. Poisid said tasuta tulirelvade koolituse, neile näidati kõiki võimalikke püsse, mida ette kujutada võiksid ja lisaks sellele saavad nad pärastlõunal relvast laskmist ka katsetada.

 

Kaisa ja Kati ei saanud poistele alla jääda ja oma ühise päeva lõppu tähistasid nad ühe vahva spontaanse suplusega kuuvalgel.

 

Praegu (pühapäeval) chillime ühe vahva vanahärra, Dani juures, kellega Allar nädala sees kohtus ja onu pakkus välja võimaluse veeta oma pühapäeva meeting nende mõnusas majakeses järve kaldal. Varsti viskame burgerid grillile ja hüppame järve.

Megamõnna.

2014 Allar w05 1 2014 Allar w05 2 2014 Allar w05 5 2014 Allar w05 6 2014 Allar w05 4 2014 Allar w05 3

Advertisements