Eerik Säre org Gainesvilles, Floridas

Kaspar, Nele, Heili ja Liina, kes meil rattaga tööd vuravad teha väidavad, et Tour de Francil pakuks nad juba konkurentsi küll. Ükski mägi pole enam liiga järsk või tee liiga pikk.
Mina ( Eerik ), Triin ja Evert noogutame heakskiitvalt pead ja naudime häid USA autosõidu teid edasi.
See nädal oli harjumatult jahe. Ainult stabiilselt 28-32 kraadi ning ilm oli enamasti pilves. Käterätik, mille otstarve on aeg-ajalt olla higi kuivatamiseks kätelt ja näolt, seisis nukralt ja kasutult auto tagapingil.
Autot pesema ei pea, olgugi, et oled näiteks päev otsa kruusateedel sõitnud, siis maagilisel kombel on pärast öist sahmakat hommikul auto jälle nagu uus.
Lõppenud nädalal oli meil üks tobedalt vahva võistlus. Pie in the eye. Jagunesime võistluspaaridesse ja võistlus käis selle peale, kes nädala jooksul kõige enamate peredega maha istuda suudab, ehk siis täispikka müügitsüklit teha.
Võistlesid
Heili+Liina VS. Nele+Triin
Eerik VS. Kaspar+Evert
Võitjad said siis kaotajatele koogiga näkku lüüa. Koogiks oli mõnus vahukoorene isetehtud ollus, mustikaid panime ka peale, et oleks natuke lõbusam ja värvilisem.
Kaotajad leiate pildilt.
Seniks aga vangutame pead, kratsime kukalt ja imestame, et juba algab kuues nädal. Olgugi, et kodustel on olnud vahvaid laulupidusid, põletatud jaani, tulemas veel folgid värgid, siis see väga ei morjendagi. Oleme usinad ning arendame endas omadusi, mis aitavad meil elus läbi lüüa. Küll neid laulupidusid ja muid üritusi tule veel ja veel ja veeel, ent siis oleme ühe vinge seikluse ja kogemuse võrra juba rikkamad. Kõik on saavutatav, kõik on võimalik – kui vaid oma entusiasm ja töötuhin sisse investeerida.
Tervitan,
Eerik
ja Kaspar, Evert, Liina, Heili, Triin ning Nele ka.
2014 Eerik w05 1
Advertisements