Ülari org Washingtoni osariigis w05

Hei-hopsti kõigile!

Ilm läheb siin iga päevaga soojemaks, järgmine nädal lubab ilmateade kuni 43 kraadi kuuma, iga jumala päev! Farmeri-päevitus on kõigil selleks suveks garanteeritud.
Päevad raamatuid müües on ikka täpselt samasugused ja üllatusi täis. On olnud lihtsamaid ja raskemaid päevi. Töö on siiani proovilepanev, ometi saame ise iga päevaga paremaks – nii tundub ka töö kergemaks muutuvat.
Grete ja Küllike kolisid uue host-family juurde. Pastor Adam ja tema pere avasid enda koduuksed tüdrukutele terveks suveks.
Meie organisatsiooni kaks kõige vingemat (ja ainsat) kutti Fred ja Ülari kolivad sellest nädalast kokku. Ülari kolib Oregoni, mis on kohe Washingtoni osariigi all.
Eelmine nädal tähistasime Grete sünnipäeva. Käisime bowlingut mängimas. Fred ja Ülari skoorisid ligikaudu kahekordse tulemuse, võrreldes tüdrukutega. Samas andsid tüdrukud oma parima, et bowlingu kuul õigele poole veeretada ja vähemalt mõnele kurikale pihta saada. Hea sooritus kõigi poolt.
Muidu oleme neljakesi mõnusad ja teeme kõvasti tööd – selleks me siia ju tulimegi 😉
DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO 2014 Ülari w05 11
Advertisements