Eerik Säre org Gainesvilles, Floridas w06

Tere.
Oleme õnnelikud, terved (paar kriimustust välja arvata), ilusad ja muhedad. Ehk siis enesehinnang on hea ning meeleolu on positiivne, käitumine produktiivne.
Võib väita, et organisatsioon toimib ühtse tervikuna, kus iga indiviid teab täpselt oma rolli ning seetõttu oleme efektiivsed. Üha rohkem on pühapäeviti aega päevakavasse integreerida ka meelelahutusi ja poiste puhul ka sporti.
Täna oli suuremaid muudatusi samuti. Nele ja Triin kolisid Gainesvillest 200 km lõunasse Spring Hilli, kus saab teise poole suvest rahumeeli ja rõõmsalt tööd teha. Liina ja Heili liituvad Spring Hilli gängiga nädala pärast, sest neil on veel Gainesvilles nädala jagu tööpiirkonda alles.
Kaspar tuiskab üksinda Ocalas ringi, sest mina (Eerik) ja Evert oleme oma neljarattalistega läinud Ocala lähistele aladele. Kasparil on nüüd kolmas jalgratas. Ratta kvaliteet on märgatavalt progresseerunud. Kui esimene oli punane naistekas, teine roostes meestekas, siis kolmas meenutab juba Nimbus 2000-t Harry Potteri raamatuseeriast, ehk siis midagi maagilist.
Kuna iga päev kohtab nii palju inimesi, siis muutub üha raskemaks midagi erilist välja noppida, sest mis teiste jaoks võib tunduda põnev seikluse peatükk on see meile pelgalt vaid üks olukord mõnesajast sellest nädalast. Peaks laskma äkki päevikut kirjutada kõigil – nõnda, et õhtul panevad päeva sündmused kirja. Muidi võib juhtuda nii nagu minu emaga, et ema suve lõpus ootab õhinal vahvaid lugusid ja siis mina neist tuhandest midagi välja noppida enam ei oskagi.
Suve teine pool läheb veelgi kiiremini.
Eerik ja Co.
2014 Eerik w06 1 2014 Eerik w06 2 2014 Eerik w06 3