Grete org Washingtonis ja Idahos w06

Tere vanemad!

Järjekordne nädal on möödas. Kuidas aeg küll lendab, mõelda vaid, et 6 nädalat veel ja siis teie “väiksed” lapsekesed on jälle kodus Teid hulluks ajamas. 🙂 Ilmad on meil siin väga soojad. Näiteks East Wenatchee, (Teele, Jane & Egert), Yakima ( Jaan, Jarek & Mikk)  oli üle 44 kraadi sooja. Ja Coeur d ‘Alene ( Monika, Grete & Kasia) oli 38 pluss kraadi. Tundub, et iga päevaga muutuvad inimesed järjest rõõmasamaks ja vastuvõtlikumaks. Kui alguses tundus, et me saame palju slämme ( kui ema pani ukse nina ees kinni ja ei tahtnud kuulata), siis praegusel hetkel me isegi ei keskendu enam sellele ja ei pane seda isegi tähele. 🙂  – ainult positiivsed ja head asjad jäävad meelde!
Näiteks: Jarekil oli jalgarattaga probleeme ja siis üks väga hea pere laenas talle ratast, et ta ei peaks jala kõndima. Jaan : kui ta istus ühe perega maha, siis pere pani juba pudeli vett sügavkülma, et siis kui ta sealt lahkub, oleks tal külm vesi soojal päeval nautida. Kasia : Pärast pikka tööpäeva koju tulles, ootas teda juustukook, mille host family oli valmistanud. Monika : kohtas ema, kes oli fotograaf ja siis see ema andis talle valida pildid ning Monika valis ilusad pildid Coeur d ‘Alene-ist. Ja siis see sama ema andis talle ka tassi aluse. Egert: uus turf, mäed, millega Egert polnud veel harjunud, esimene ema, keda ta kohtas, sai kohe aru, et Egert vajab jahutust. Seega pakkus talle vett ja siis lõpuks kui ta hakkas lahkuma, siis ütles veel, et kui sa tahad, siis võid siia basseni ka hüpata. Jane : Vanavanemad, keda ma kohtasin, tundisd nii mulle kaasa, et ma pean elama “jõusaalis” ja andsid mulle sõna otses mõttes ventilaatori. Tõid mind ilusasti sellega koju ja nüüd siis meil on “jõusaalis” ventilaator, mis hoiab meid õhtuti jahedas :).
Seega alati midagi head juhtub ja see teeb päeva alati rõõmsaks. Ja kuna me keskendume nüüd ainult positiivsetele asjadele, siis alati positiivset juhtub ka meiega 🙂
Lisan ka paar põnevat pilti eelmisest nädalast ja ka sellest nädalast ( eelmine nädal meil oli selline võistlus koogiga-näkku).
Jällegi mainin, et kui on küsimusi, või lihtsalt tahate saata armasid kirju meile, siis see on lubatud.. loeme kõik siin pühapäeva koosolekul ette ja kõik saavad sellest veel rohkem positiivset energiat 🙂

2014 Grete w06 1 2014 Grete w06 3 2014 Grete w06 4

Advertisements