Katre org Rockfordis, Illinoisis w06

Rough Dimonds nädal numbriga kuus J

Pool on läbi. Täiesti uskumatu, kuhu küll see aeg siin kaob? Töönädal on edukalt mööda saadetud ning uueks, seitsmendaks nädalaks, on ettevalmistused tehtud. Järgmine nädal on Apple Sweepstake, mis tähendab, et meil on võimalik võita kuponge, mis suve lõpus Nashville’is loosimisse lähevad. Auhindadeks Apple tooted: iPhone’id, iPad’id, iPod’id ja muu hea kraam. Seega, tuleb hea nädal.

See nädal kimbutasid meid tervisejamad ning lõhkusime uksekellu, sest need on siin lihtsalt nii haprad. Kuulasime palju kantrimuusikat ja Liis sõitis isegi jalgrattaga autole otsa.

Täna käisime Magic Water Parkis, mis oli hullult lahe. Ainukeseks miinuseks võib lugeda meeletult pikki järjekordi, mis iga atraktsiooni juures olid. Kuid nendes ootamine tasus igati ära. Meie päevitused on nüüdseks nii unikaalsed, et särasime teiste külastajate seas nendega nagu ehtsad teemandid. Kõigil jalad ja käed pruunid, kuid kogu ülejäänud keha valge nagu luigel.

Tormi ja Marii kolisid tänasest alates Dixoni’sse. Seega nüüd vallutame me kolme erinevat linna. Ainult pool on jäänud, et kõik oma eesmärgid, mis Eestis paika panime kätte püüda. Kuid, kui me anname endast parima, siis tuleme kõik tagasi Eestisse võitjatena

Paikest,
Eva.2014 Katre w06 3 2014 Katre w06 2 2014 Katre w06 1

 

Advertisements