Eeriku org Floridas w07

Kui Eestis on tavaks, et lapsed saadetakse ämbriga mädaõnu puu alt ära korjama, siis siin käib asi sama moodi tsitruselistega. Vahel potsatavad mõned sidrunid, apelsinid, laimid ja mandariinid maha katki ja siis on säärane mõnus tsitruseline käärimise lõhn üleval. Lapsed lausuvad “öäk” ja siis korjavad jubinad kokku. Eestis on siis võrrandis muutujaks õunad.
Justkui ei jaksa enam kirjutadagi, et aeg lendab ja põnev ja huvitav ja väljakutsuv ja vinge ja raske ja palav ja välgune ja neid teisi sarnaseid kuuldud/loetud nähtusi.
Võite mulle ka tagasisidet kirjutada, et mis teemasid katta, või rääkida rohkem, detailsemalt.
Hoiatatakse, et august tuleb kõige palavam kuu. Paitavad jahedamad merebriisid vaikivad ning võimust võtab seisva õhumassi raskus. stabiilsed pilvevarjulised 32 kraadised temperatuurid muutuvad pilvituks 35 kraadiseks. No las aga tulla. Meid ei murra naljalt siin miski. Oleme vaprad musketärid, kes võitlead välja ennast igast esmapilgul keerulisest või raskest situatsioonist ning ei lase asjadel ennast häirida. Sest me oleme õppinud nii palju:
Kui luuüdini jõuab teadmine, et kontrollida maksab siin ilmas asju, mida kontrollida saab ning muu pärast muretsema ei pea, siis kaob väga palju pinget õlult. Kui mõistad, et pole vahet, missugune on tekkinud olukord või situatsioon, lõpptulemus sõltub sellest, kuidas Sina sellele reageerid, siis see teadmine jätab vingumised ja vabandused välja ütlemata. Kui adud, et entusiasm oma töö vastu nakatab ka teisi vaimustusega, siis mõistad, et oma tööd tulebki armastada ja seda siiralt viljeleda. Sära sinu silmis on nähtav, tajutav ning sellega mõjutad ka teiste inimeste meeleolu positiivselt.
Nimekirja võiks veel täiendada A4-desse, aga ma usun, et need õpitavad teadmised avalduvad järk-järgult ning tugevalt igas elu valdkonnas. See on ju kogu Southwestern kompanii missioon – aidata noortel inimestel saavutada oma elu eesmärke.
Parimat soovides,
Eerik ja Co.
Ps. Täna käisime geollogiliselt huvitavas paigas – ühes sügavas karsti langatuslehtris, ning pärast seda läksime kosmoseriiki laserrelvadega võitlema. Tunnistan uhkusega, et võitsin kõiki väga suurelt. Naersime ja huilgasime kõvemini kui oleks ehk sünnis, aga me oleme ju siiski noored ja lõbusad tudengid.
2014 Eerik w07 1 2014 Eerik w07 2 2014 Eerik w07 3