Eerik Säre org Gainesvilles, Floridas w09

Tervitused Floridast.
 
Algamas on 10 nädal. Kahekohaline number. Kõva sõna!
 
Täna tegime pikema sõiduotsa ja kogunesime Mehhiko lahe äärde – vahvasse linna nimega Clearwater. Vesi oli väga väga soolane ja lained lõid laksudes üle pea.
Viskasime lendavat taldrikut (püüdlikult proovisime sobitada viske võrrandisse tuult ja nurka tuule vastu, et taldrik lendaks planeerivalt), tegime palju jaburaid pilte ning kuulasime kõlarist vaheldumisi tümpsu ja Eesti 80ndaid. Jaak Joala – Suvi, oli vägagi teemakohane.
 
Pärast mõnulesime välikohvikus varjus ning nautisime ameerikalikku toiduvalikut. Ideaalselt oli planeeritud ka pooletunnine äikesetorm, mis jõudis suure tuhinaga kohale ajaks, mil olime juba suuna kodu poole võtnud.
 
See nädal oli kavas Mehhiko laht ning järgmine nädal külastame ka Atlandi ookeani. Seega saame käidud nii lääne- kui idakaldal. Ning lõppu jätaks paadisõidu džunglis ja alligaatorite paitamise – ok ainult sabast sikutamise.
 
Ilmad kuumenevad, Päike loojub juba 20.20 nii et kella 20.21ks on pime. Eestis loojub Päike diagonaalselt ja seetõttu läheb kauem pimedaks. Siin maandub päike potsatades otse ülevalt alla ja pimeneb nii kiiresti, et jõuad korraks pudelist vett rüübata ja avastad, et “oih” pimedaks läks.
 
Kokkuvõtvalt veel nii palju, et meil läheb hästi ning meel on rõõmus. Oleme ootusärevad uue nädala suhtes ning valmis kõvasti pingutama.
 
Eerik ja Co.
2014 Eerik w09 2 2014 Eerik w09 3 2014 Eerik w09 1