Ülari and “Kentuki lõvid” in Kentucky

Kentuki lõvid: Pühapäeva Teataja

Järjenumber 1

Tere kallid vanemad, sõbrad, tuttavad. Asja selguse huvides teen kohe selgeks peamise. Pühapäevateataja hakkab ilmuma igal pühapäeval ja kirjeldab teile meie, Kentuki Lõvide, elu. Samuti leiavad oma koha meie teatajas vahvad seiklused, suuremad ettevõtmised ja igapäevased harjumused.
Müügikool on nüüd seljataga ja oleme kogu pundiga kenasti Kentuckysse jõudnud. Teekond polnud pikk ja mis kõige imestusväärsem, juba neljapäeva õhtul oli kogu organisatsioon tööl.
Meie organisatsiooni kuuluvad:
Ülari
Reimo
Sven
Kati
Joosep
Siret
Milan
Petra
Nüüd aga paari sõnaga meie elamisest. Ennetaval, me kõik oleme juba kenasti sisse kolinud ning kõik perekonnad on väga toredad ja toetavad, kuna ka kõigi nende elus on olnud kokkupuuteid raamatumüügiga. Kodude eest peame kindlasti tänama Ülarit ja meie teise vanu olijaid, kes juba Eestis olles meile hubased kodud leidsid. Ka kõik muu hädavajalik on tänaseks päevaks korda aetud, esimese aasta müüjatel on pangakontod ja nagu tänapäeval ikka, on ka meile vajalik internet nüüd kõigis tahvlites ja nuhvlites.
Koos elavad:
Reimo ja Sven
Joosep, Ülari ja Milan
Kati, Petra ja Siret
Mm ja veel üks selgitus… Nimelt hakkab teataja ilmuma vaid pühapäevadel, kuna see on just see päev, kus meie organisatsioon kokku tuleb ja teineteise ülepäevitanud näod jälle ära näeb. Hetkelgi oleme kõik koos ühe hotelli (holiday Inn) konverentsi ruumis ja puhkame, töötame, arutame… Kuidas keegi. “Sunday is funday”
Samuti püüan siia teatajasse lisada võimalikult palju vahvaid pilte meie seiklustest siin kaugel maal ja luban, et järgmised sissekanded meie teatajasse saavad olema nii lõbusad kui informatiivsed ja kindlasti kirjutan teile ka meie töögraafikust, toitumisest ja muudest veidrustest, mis siin pool lompi ka sünnivad.
Lugemiseni!
JJ

DCIM101GOPRO

DCIM101GOPRO

DCIM101GOPRO

DCIM101GOPRO

DCIM101GOPRO

DCIM101GOPRO

Advertisements