Kristi ja Warriors Kansases w 0

Hei hopsti!

Esimesed päevad seljatatud ning sündmuseid juba miljon kuubis 🙂

Kõik on rõõmsad, ootusärevad ja tahet täis.

Kirjeldan pisut kõikide tegemisi, kohalikku ilma ning pilte tuleb ka.

Vast kõige silmapaistvama tembuga sai hakkama ilmataat. Nimelt olime Allari ja Dimaga neljapäeval töölubasid vormistamas, ootasime kenasti maakonnavalitsuse hoones, endal mõnus muie näos, kui järsku kõik raadiokanalid sünkroonis teatasid, et mõne tunni pärast jõuab kohale “Severe thunderstorm” – otsetõlge oleks ehk soojad saiad ning šokolaad – ei – nali. Meeletu torm. Läks mõned tegusad tunnid veel mööda, korraks taevas selgineski veel, kuid siis oli vaatepilt järgmine : sinise taeva lõpetas must pilvemüür. Olime just käinud õhtul mõned tunnid koputamas ning kell oli üle 21 tiksunud kui möll kohale jõudis. Allar helistas ja naeris, et ta ei saa autoga sõita, sest kojameestest kaugemale ei näe. Mina samal ajal võtsin Dimitri natukene eemalt peale ja kui kiirteele jõudsime jõudis maru meieni. Rahe oli nii jäme nagu tee ääres oleks miljon ulakat last, kes su auto pihta munakive loobivad. Aknad jäid terveks, aga katusel on mõlgid. Saime kõige hullemaks ajaks õnneks kiirteel asuva silla alla peitu koos 20 teise autoga. Äikest sähvis kusagil 2 lööki sekundis. Vaatepilt oli väga vinge, meeldejääv. Õhtul istusime veel elektrita kodus akna all ja vaatasime kuidas torm kaugusesse mürises.

Aga muretsemiseks pole põhjust, tegin ühele Meteoroloogile raamatute demonstratsiooni ja küsisin nende tormide kohta. Neid on ehk vaid paar korda suve jooksul.

Täna saime kogu kambaga ühes kohas kokku. Kallistasime kõvasti, sõime viinamarju, maasikaid, vaarikaid, kallistasime veel ja siis olime asjalikud ka.

Lugusid oli mitmeid:

Näiteks meie roosa, armas, alati naerusuine juht ja liider Kristi manööverdas kiirteel ekstremistist kilpkonnade vahel.

Miina kohtas kohalikku eestlast, kes aga enam eesti keelt ei osanud – ent nunnu ikkagi.

Kersti oli ukse peal küll hästi tubli, ent memm ei olnud asjast väga huvitatud ja kui ta ust kinni tõmbas, jäid ta pisipõngerja näpud kogemata ukse vahele ja vääksukese nutt põhjustas oma valjusega kohalikus seismoloogiajaamas häire.

Eneli nägi esimest korda elus inimest kes oli mustanahalise ja asiaadi segu. Samuti üks Filipiinidelt pärit mees asendas kõik F tähed oma kõnes P, tähtedega – tahaks selle mehe käest etteütlust kuulda.

Dima kohtus Swartzerneegri häälega mehega, siis oli ta kord oma rattaga ühe maja ees, kus kedagi kodus ei olnud, siis mingi auto lähenes, aga Dima tahtis just üle tee minna ja näitas autojuhile, et ta edasi sõidaks rahulikult – too aga oli just sama maja omanik ja mõlemad olid pisut segaduses. Siis kohtus ta ühe väga vinge perega, kus isa nimi oli Kelly ja ema nimi oli Kelly. Ütlesid Dimale, et see, mida ta teeb, aitab teda elus väga palju edasi.

Allar parkis oma auto ühte kohta, mis ei meeldinud kohalikule mehele. Viimane otsustas Allari kohaloleku puudumisel auto ise minema ajada. Samuti sellel tormisel ööl tulid kõik kodu kassid ja koerad just Allari kaissu. Ainult et üks kass nurrub nagu norskaks ja Allar viskas teda 6 korda öö jooksul toast välja. Mis te arvate, kumb tugevama tahtejõuga oli?

Karel nägi koeri, kasse, oravaid, vöötoravaid, jäneseid, pesukarusid
, kitsesid, madu, kilpkonni ja skorpionit. Viimane oli Karelit nähes rohkem ehmunud kui Karel. Meil tekkis suur kahtlus, et ega ta loomaaias need mõned päevad tööd ei teinud. Kui järgmine nädal lisandub loomade loetellu veel kaelkirjakud, sebrad, elevandid ja kaamlid, on asi selge.

Joosep sai kuulsaks ning temast räägiti isegi facebookis. Hariduslikke raamatuid tahavad kõik.

Omalt poolt lisaks tormi kirjeldusele lisan veel meie kõige bossima kassi pildi.
Ees on esimene täispikk nädal. Praegu keskendume kõik sellele, et me õpiks palju ja efektiivselt tööd tegema. Alguse müügitulemused ei ole kunagi olulised, palju olulisem on see, kui palju me pingutame ja ennast kohalikku eluollu sisse elame. Nii palju head on veel ees.

Täna saime ka oma organisatsiooni lipu valmis.

Hurraa!

Eerik & company
2015 Kristi w00 1 2015 Kristi w00 2 2015 Kristi w00 3 2015 Kristi w00 4
Advertisements