Kristi ja Warriors Kansases w 1

Hei.

Kuus tööpäeva, 12+ tundi päevas nüüdseks tehtud. Mis ta siis kokku teeb? 72 tundi minimaalselt. Vinge värk. Kui me ülikooli õpingutesse sama palju energiat investeeriks, suudaks vist mõne kuuga doktorikraadi kätte saada.

Kuid kujutage ette, et need 72 ( tegelikkuses 75-80 ) tundi nädalas liigud sa majade vahel, koputad ustele, räägid peredega hariduse olulisusest, haugud koertega võidu ja ehmatad oravaid. Jäneseid ehmatama ei pea, need ehmuvad niigi iga asja peale ja panevad putku.

See kord meid ilmataat säästis. Korraks näitas rusikat, et suudab temperatuurid 40 kraadini tõsta, ent siis jälle näitas, et ka 25 kraadine ja pilvine ilm on täitsa ok. Mõni vihmasahmakas oli vaid mõnusaks jahutuseks.

Täna kohtusime hommikul juba tuttavas hottelli konverentsiruumis, aga seekord ehtisid ruumi õhupallid ning puudu polnud ka naeruhõisked ja magusad kallid. Kristil oli nädala sees sünnipäev olnud ja nüüd tagant järgi saime pisut mürada.

Pärast paberitööd läksime seekord parki, kus loopisime lendavaid taldrikuid, tagusime tössi võrkpalli ja viskasime seda naljakat munakujulist palli, mis siin USA-s päris populaarne on. Vihma tibutas kah, nii et oli mõnna Eesti keskmist suveilma meenutav keskpäevake.

Aga lugusid nädalast:

Kerstile pakkusid vaatemängu linnas ringi töllerdavad kitsekesed ning huvitaval kombel tehti talle päris mitu tööpakkumist. Ta näeb nii kena ja professionaalne välja, et teda soovikski paljud inimesed oma kollektiivis näha.

Eneli sai nostalgiatundeid kui nägi ühe pere kodus samasuguseid mänguasju nagu tal endal kodus on… koerale…  Üks emme oli pahane, et laste lõunauinakut kell 18.15 segati.

Karel koputas ühele uksele, kus isa ütles : ” Ma laseksin su sisse küll, aga meil on siin juba üks mees ees, kes meile nuge müüb. ” Samuti proovis Karel oma rattal tahtmatut akrobaatilist poolsaltot, aga pole hullu, meel rõõmus, kõik terve ja hea.

Joosep on oma linnas kuulus nagu ka eelmine nädal mainitud, algul oli kuulsus pigem ärev, et keegi käib ringi, aga koostöös linnaametnikega pöörati see hoopis positiivseks kuulsuseks ja nüüd on Joosepil tihti nõnda, et uksel juba tuntakse teda ja kutsutakse sisse. Üks emme ütles juba kohe alguses oma lapsele, et ta teisest toast rahakoti tooks – mõnus müük ju nõnda.

Kristil oli esimest korda maadlemist tühja autorehviga, aga tema väle tegutsemine ja koostöö autoremonditöökoja vuntsikandjatega oli nõnda produktiivne, et seiklus ei võtnud talt tundigi. Kristi on nii tubli ja oma töökusega näitab väga head eeskuju.

Allarile oli üllatuseks, et ka mustanahalised võivad raamatuid osta. Meil on klientide lehel üks lahter, kuhu inimesed kirjutavad, et miks nad raamatud otsustasid osta. Tavaliselt kirjutatakse sinna, et “Haridus on meie peres väga oluline” või “Et lastel kodutöödega lihtsam oleks” jne. Aga üks must mamma kirjutas: ” Because i can ”

Dima istus mehhiklasest perega maas, kus infovahetus käis nõnda: Dima rääkis tütrele, tütar tõlkis emale, ema vastas tütrele, tütar rääkis edasi Dimale. Samuti tänas Dima kõrgemaid jõude, et üks koer teda siiski ainult hirmutada püüdis. Aga hästi hirmutas…

Miina kohtas üht meest, kes kuuldes Eestit, jooksis ruttu tuppa ja tõi Miinale ühe tassi. Ta palus et Miina viiks selle tassi Eestisse ühele mehele, kelle nime ta ei mäleta, aga kes Eesti Raudtees mingi suurem asjapulk pidi olema. Heast südamest käis Miina selle tassiga siis terve päev ringi, kuni koju lauale puhkama pani.

Mina fännan meeletult sõjaväelennuvälja, mis meie linnakese kõrval kohe on. Sinna maanduvad tihti ühed kolossaalsed tankurlennukid, mis õhus olles teisi lennukeid tangivad. Samuti maanduvad ja tõusevad sealt tihti hävitajad, kes paarisrakendis siis majesteetlikult oma ringkäigule kihutavad.

Aga pilte siis natukene peredest, kodudest, seiklustest. Üks eriline pilt on poolpaljastest poistest. Nimelt on meil kodus jõusaal ning selle võimalusei me juba kasutamata ei jäta.

Kõik orgi liikmed teenisid välja esimese autasu, milleks on meie Success Coin, selleks pidi nädala jooksul päevas vähemalt 30 korda raamatuid inimestele näitama. See number ei ütle küll võib-olla suurt midagi, aga tähendab see seda, et sa pead kiirelt liikuma ja olema julge, lõbus, tore ja need teised head omadussõnad. See kõik aga saab järk-järgult üha rohkem omasemaks ja lõpuks saab kiiresti liikumisest ja heast energiast juba harjumus. Kui harjumused vaikselt loodud saavad, hakkab keskendumine juba rohkem müümisele. See et kõik selle auhinna kätte said, näitab, kui tugevalt kõik on oma harjumuste loomisega alustanud ning võimsa vundamendi oma suvele loonud.

Super.

Kui ka tekib endal küsimusi, võib alati mulle vastata ning tean järgmine kord ka neile läbi kirjutise vastata.

Eerik & Company.

2015 Kristi w01 1 2015 Kristi w01 2 2015 Kristi w01 3 2015 Kristi w01 4
Advertisements