Liene’s org in Kentucky w 2

Heihei kõik te kaugelt maalt! Vanemad ja sõbrad, siit tulevad teise nädala lõpu uudised!

Kõigil on juba Ameerikalikum selline rahulik ja chill olek sees, päevitusrandid lähevad ka päevast päeva paremini märgatavateks. Kohe näha, kes on kõige rohkem tööd teinud või emadega toas istunud! 🙂
Dagnija, Anu ja Liene olid jälle lukustatud välja majast, ikka ei õpi! 😀
Dagnija leidis naise kelle nimi oli Teisipäev (Tuesday)
Anu sai koera käest hammustada, kui Liene töövarjuks oli! Nimelt istusid nad ühe emaga toas, kuid koer haukus kogu aja. Liene kartis koera, aga ema ütles, et see ei hammusta… Anu oli enesekindlam, sest teda pole veel enne hammustatud. Kui nad aga välja kõndima hakkasid, hüppas koerake Anule hammastega jalga. Nüüd näitab ta (Anu, mitte koer) kõigile emadele kes koerad kuskile kinni panevad – aitäh, näed see juhtus…. Aitab vestlusele kaasa!
Liis sõitis rattaga täishooga traataeda sisse! Tal oli valik, kuna mägi mis oli päris järsk allapoole, tuli talle ootamatult ja all ootas teda valik – kas sõita hooga vastu majaseina või proovida natukene kurvis keerata ja muru peale lennata. Viimane valik viiski teda vastu aeda :). Naljatame siin, et kui keegi küsinuks, ütleksime: “aa, aga me nii seal Euroopas uu pidurdamegi!”
Jaani lugu tuleb emast, kes siis kui uksele koputasin küsis mult – “meil on seekord matemaatika raamatuid vaja – palju maksavad? Me tahame matemaatika raamatuid! ”
Samuti oli
Nimelt olid nad eelmisel aastal juba ostnud midagi loodusteaduste jaoks ja nüüd on jännis matemaatikaga. Nad mäletasid et eelmine kutt oli samasuguse välimusega ja kompanii on sama  🙂 nii on meie töö päris lihtne!
Kristapsi ja Martinši nali tuleb sellest, et nad joovad palju piima! Eelmise nädalaga õhtuti kelloggsi juurde jõid nad ära umbes 8liitrit piima… Enda piima ja pereema pidi jeile juurdegi tooma:D
Dagnija, Anu ja Liene puhul on sama lugu maapähklivõiga.
Astritil oli väga normaalne nädal. Ainult kui nad hakkasid meie pühapäeva miitingule sõitma, siis Liis avastas kui nad kiirteele hakkasid keerama, et oioioi, Astriti auto tagauks oli lahti kogu aja – õnneks midagi välja ei lennanud.

Seiklusi on meil palju, eks kõigest ei jõuagi rääkida… Aga meie läheme ja lõbutseme edasi, palju peresid ootab, keda me aidata saame. Kõik on superluks siinpool lompi, kui te tahatemidagi kogu me grupile öelda, siis saan järgmisel pühapäeval edasi anda – saatke aga ideed mulle siia meilile.

Viskan siia paar pilti tänasest päevast ka, olge mõnusad…
Teie
Jaan, Liene, Anu, Astrit, Liis, Kristaps, Dagnija ja Martinš.

2015 Liene w02 1 2015 Liene w02 2

Advertisements