Katre org Utahs w 2

Naljad sellest nädalast.
Krisette sõitis rattaga vastu posti täpselt selle maja ees kuhu ta pidi järgmisena minema, nali oli selles, et see ema oli õues ja nägi seda kõike pealt.
Katrega juhtus selline lugu, et kuna ta jättis majade vahel oma autol aknad lahti aga seda veidi vales kohas, siis pritsisid need murukastjad ta auto kõrvalistme kaks korda märjaks.
Aiki ukse peal: you must be the mom of the house?
Ukse pealt vaatab vastu habemega vanamees
Mõttepaus…
Aiki: sorry for my bad english
Mul juhtus põhimõtteliselt sama asi, ainult et ukse peale tuli perepoeg ja ma küsisin kas ta on mom of the house. Vahest on ikka väga raske vahet teha 😀
Liis kohtas Kerli Kõivu sõpra, kes teeb talle remixe. Tuli ka salajast infot, et kolme kuu pärast peaks Kerlilt ilmuma uut head muusikat, nii et stay tuned.
Kristjanile öeldi peale tema sissejuhatust (et ta müüb hariduslikke raamatuid) ukse peal, et we wanna stay stupid ning ühe vanaema meelest nägi Ants välja 14-aastane.
Muidu läks nädal kiirest nagu ikka ja ilmad on ka endiselt väga palavad ning aina palavamaks läheb (we are melting like a snowmans). Kõigil on ilusad varukad ja sokid/põlvikud jalga päevitanud 🙂 See nädal oli võimalik võita käepael, kui tehti üle 66 sit-downi. Selle võitsid seekord siis Ants, Katre ja Kristjan. Good job!
2015 Katre w02 1
Advertisements