Ülari’s org in Kentucky w 3

Kentuki lõvid: Pühapäeva Teataja

Järjenumber 4
Tere kallid kodused ja kodutud, töökad ja töötud. Taas on käes pühapäev ja aeg teid kurssi viia meie nädalaste saavutustega. Loodan, et olete jõudnud jaanipäevast kosuda. Tänaseks on kõik lihad vast kenasti seeditud ja alkohol kehast välja igistatud, sest valmis või mitte, siis ta jälle tuleb.
Kolmas töönädal on nüüd läbi. Mm ja nagu lubatud, on asi tunduvalt kergemaks muutunud. Kõik mida me igapäevaselt pingutades teeme hakkab saama harjumuseks ja ei hommikune külm dušš, ega õhtune lugemine ei ole enam kaugeltki võõras, hoopis vastupidi, kui hommikul dušši ei saaks, ei oskaks kohe üldse olla. Asi vist ongi selles, et graafik on nii karm, aga iga asi mida me suve jooksul teeme, muutub sõltuvust tekitavaks ja ausalt öeldes täna Petra sünnipäevakooki süües hakkas natuke paha. Keha pole suhkruga lihtsalt harjunud. Niiet olgem tervislikud, harjutagem igal hommikul ja kui kätekõverdusi teha ei saa, tunned kohe, et midagi on valesti.
Ka inimestega suhtlemine on tunduvalt lihtsamaks muutunud ja vaikselt hakkame ka meie, esimest aastat müüjad, taipama, et asja iva peitubki selles, et peame lihtsalt toredate inimestega vestlema ja nende situatsioonist, muredest ja soovidest aru saama. Terve müük peitub kuulamises… Ja kui tuleb välja, et müügist asja ei saa, siis pole ka sellest lugu, positiivsus on asja võti. Jäta kõik paremasse tujusse. Mm ja loomulikult mida parem on sinu tuju, seda parem on ka inimeste tuju, kellega sa suhtled. Kuidas sa ütled naeratavale lollikesele EI………
Ilmad on meil jälle päikseliseks pöörand, kuid sellist kuumust nagu oli esimesel nädalal enam pole. Selline mõnus ilm töötamiseks.
Täna on meil siis jälle pühapäev ja nagu põgusalt mainisin, on petral sünnipäev. Saime kõik kokku, sõime kooki ja oleme rõõmsad. Peale koogi söömist käisime “all you can eat” aasia restoranis ( restorani mõte on see, et maksad 9$ ja sööd palju jaksad)… Eks me õpime iga päev ja no tänase päeva õppetunniks on see, et ega me kõike süüa ikka ei jaksa…. Mereandidest kanani, sealt sealihani ja nõnda edasi… Nüüd on jõle paha olla, pea ei tööta ja tahaks lihtsalt siruli visata ja leiba luusse lasta ja no eks varsti saab ka.
Järgmine nädal tuleb meil huvitav. Nimelt on Ameeriklased tõelised patrioodid ja uhked kõige üle, mis neile nende uhkust või olemust meenutab. Järgmine laupäev aga langeb kokku Ameerika iseseisvuspäevaga. Siin on tegu meeletu pidupäevaga ja nii me siis lähemegi lipud rinnus koputama. Aga sellest juba lähemalt järgmisel nädalal.
Aga ega ka selle nädala number saa jääda toredate seiklusteta:
Petra ja Ülari:
 (Eellugu Ameerika majadel on uksed kahekordsed. Sisemine on puidust nagu päris, välimine aga võrgust võik klaasist, et tuba tuulutada)…. ka Ülari ja Petraga juhtus sellel nädalal midagi tavatut. Nimelt juhtusid selle loo kangelased ühel varajasel hommikul ühe vahva proua uksele koputama ja proual oli veel seljas öösärk. Kui proua aga küünitas selle välisukse ülemist luuki avama, tõusis öösärk kohe kindlasti liiga kõrgele…. Vaatepilt polnud ilus, kuid kindlasti meeldejääv… Unine või mitte, aga jälgi, mida teed.
Reimo ja Sven:
 eelmisel pühapäeval said poisid isadepäeval ära proovida süstasõidu (ülejäänud meist nautisid samal ajal pidusööki meie pere juures). Sven nimelt on aastaid sõitnud ja käis 2 korda ümber, kuid Reimo, kes esimest kord sõitis, püsis kenasti paasdis ja sai kõvasti naerda…. Aa ja teate, et nimi meest ei riku, aga no naljakas ju ikka. Nimelt kohtas Reimo isikut, kellel nimeks Suk It (tõlge: Ime Seda).
Kati:
Nimelt juhtus Katiga sel nädalal väga lahe lugu. Kas kõik kodused ikka mäletavad Margus Hunti? Poiss, kes juuniorina kõva kettaheitja ja kuulitõukaja oli? Nimelt mängib Margus ameerika jalgpalli Cincinnati Bengalsite meeskonnas ja Cinncinati asub meie tööalas. Kati kohtas ühte Marguse tiimikaaslastest, kel nimeks Mavin Jones ja tegi nende perekonnale rohkesti rõõmu! Tõeline kohalik kuulsus! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1633973956889143&set=ms.c.eJwzNDM2tjQ3tjQ1s7CwNDQx1jMEC5iamAEFLCwtjQB0Xgbi.bps.a.1625624441057428.1073741833.100008296624913&type=1&theater
Joosep:
Minu jaoks võib vist nädala kõige naljakamaks seigaks pidada seda, et ühel hommikul tööle sõites kukkus auto küljest kolinaga üks jupp. Hakkasin laginaga naerma, sest autodest ei tea ma midagi ja ootan siian autolt märguannet, et midagi on puudu, kuid nädala olen vastu pidanud ja autogi endiselt töötab. Iseloomu on tal küll kõvasti, kuid punktist A viib ta mind punkti B ilma probleemideta.
Kuulge aga tegelikult mõtlesin, et loob Teatajasse ka uue rubriigi. Nimelt kui teil on teemasid, millest sooviksite lähemalt kuulda, siis kirjuage mulle ja esitage küsimusi, et asi natuke kahepoolsemaks ja huvitavamaks teha.
Seniks aga päiksest ja rõõmu teile siit poolt lompi ja olge siis ikka tublid.
Tervitades!
2015 Ülari w03 12 2015 Ülari w03 11 2015 Ülari w03 10 2015 Ülari w03 5 2015 Ülari w03 6 2015 Ülari w03 9

DCIM102GOPRO

DCIM102GOPRO

DCIM102GOPRO

DCIM102GOPRO

2015 Ülari w03 2 2015 Ülari w03 1

Advertisements