Kristi org Kansases w 6

Tere kõik kallikesed nii siit mandrilt kui ka 8000 km kauguselt.

Nädal oli eelkõige kuum, niiske ja aeg-ajalt ka tormine. Kaasas ka pilt ühest pisikesest pilvest.

Inimesed ostavad hariduslikke raamatuid üha enam – uus kooliaasta läheneb täiskiirusel ja ega kool iga aastaga just kergemaks ei lähe. Siin hakkab muideks uus õppeaasta augusti keskel pihta.

Lugusid sõdalastelt ( Kes veel ei ole taibanud, siis meie organisatsiooni nimi on Sõdalased ing. k. )  🙂

Dima ütleb et kõik on Äge ! Püüdnud on ta ka püüdmatut. Müüa raamatuid pimedale, ja mitte ühele, vaid kahele pimedale, erinevates kodudes. Samuti püüab Dima hambad ristis meie pühapäevastes trennides minu ja Allari võistlustempos püsida. Võimsal kombel on poiss iga nädalaga progresseeruvalt aina parem ja parem, aga samuti oleme meie Allariga 🙂

Allar sõitis esmaspäeval 800 km, et teisipäeval ühte kompanii parimat müüjat töötamas vaadata, siis sõitis ta kolmapäeval 800 km tagasi koju, tegi õhtul veel tööd ja siis järgneval kolmel päeval müüs oma parima nädala ja veel päris suurelt. Mees on heas hoos.

Mina olen esimest korda suutnud paar väikelinna nii läbi töötada, et ma tean suures osas kõigi inimeste nimesid, elulugusid, töökohti ja ka seda, mida ainult naised saunas räägivad, et kes on kelle armuke ja kes kelle sohilaps on. Kui inimestega heale jutule saad, siis teinekord räägivad igasugu asju välja.
Kersti on kohati päris üllatunud, sest harukordselt palju kommenteeritakse ja kiidetakse ta kaherattalist sõpra. Paneks veel pasunad külge ja muusika mängima, tuleks kõik kohe teda uudistama ja ehk oleks perede otsimine sedasi lihtsam?

Karel kohtas 15 aastast keskkooliõpilast, kes teadis täpselt, et temast saab kohtumeditsiini ekspert, teisisõnu surnukehade lahkaja. Mitte, et selles unistuses midagi halba oleks, ent võib-olla unistuse serveerimine mõjus võikalt. Üks emme luges enne ostmist raamatu igat lehekülge, päris analüüütiline. FedExi auto juht jäi Kareli kõrval seisma ning pakkus tööd akende müügimehena.

Eneli on meil teada tuntud maiasmokk ning juhtumisi ( või kas ikka oli juhtumisi ) kinkis üks pere talle kilose Nutella pähklivõi purgi. Käsna Kalle joogitopsi sai ka ühelt armsalt vanapaarilt.

Miina töötas üks õhtu nii kaua, et Kristi ja Agneta läksid juba teda otsima, ent siis saabus üks rõõmus kõne, et Miina on elus ja terve ja tegi just oma parima päeva müügis.

Agneta on meil nüüd autoomanik. Pereema leidis, et miks mitte laenata mõneks nädalaks oma autot.

Kristil oli neljapäeva õhtu natukene ärev, kui mõned kilomeetrid enne kodu otsustas auto välisrehv õhku lennata. Sisemine kumm jäi põneval kombel terveks. Sai siis pisut mürgeldatud rehvitöökodade ja asendusautodega. Kristi meel sellest ei morjendunud – ta on igas olukorras kõige päiksepaistelisem, roosam ja nunnum.

Joosep ööbib täna öösel minu, Allari ja Dima juures, sest läheb homme Allari võlukunsti jälgima. Hea on ikka teineteiselt vahvaid nippe üle võtta ja siis endalgi praktikasse panna.

Kirjutage aga küsimusi ja mõtteid, tean uuel nädalal midagi juurde lisada eluolust, seiklustest, menüüdest, kehakaalunumbritest või muust huvipakkuvast 🙂

Over and out,

Eerik & Co.
2015 Kristi w06 1
Advertisements