Katre org Utah’s w 9

Sel sundayl saime Laytonis kokku ja läksime Laytoni parki oma meetingut tegema. Collectisime juukse geeli ja tegime kõik endale hullult ägedad soenud pähe. Peale seda mängisime mängu nimega reaalsuskontroll, mis käib nii et on kaardipakk erinevate omadustega ja see jagatakse kõigi vahel nii ära et kõik saavad mingid omadused endale ja siis lõpus vaadatakse kes mis omadused said. Päris lahe oli.

Peale seda läksid Katre ja Krisette minema ja meie Liisi, Kristjani ja Antsuga jäime veel midagi funi tegema. Läksime kõige pealt meie host pere juurde ja võtsime poistele ka rattad ja peale seda sõitsime dollar store’i kus kõik asjad maksid üks dollar ja shoppasime endale palju “eriti vajalikke asju” 😀 ja peale seda läksime Sizzlerisse all you can eati sööma. Soovitan, väga hea söögi valik oli seal!
See nädal oli yldse fun’i nädal kus tegime palju igasuguseid kogumisi. Meie Liisiga kogusime yhel päeval popstickleid ja teisel päeval tegime suurem ja parem mängu, mis nägi nii välja et hommikul alustasime väikse suhkru pakiga ja päeva jooksul pidime selle millegi suurema või parema vastu vahetama. Mina sain päeva lõpuks õunakoogi, pluusi ja massaazi tegemise pulga ja Liis sai suure paki hommikusöögi helbeid, krõpsu ja pop corni. Sai palju nalja!
2015 Katre w09
Advertisements