Kristi org Kansases w 9

Hei hei.

Aeg lendab – algamas juba 10. nädal.

Täna oli pisut ebatraditsiooniline pühapäev, sest et me ei saanudki organisatsiooniga kokku. Me elame kõik nii kaugel üksteisest, et otsustasime seekord isekeskis möllata.

Ilma poolest midagi erakordset see nädal ei olnud. Võib-olla pisut tuulisem vaid.

Seikluseid on jätkuvalt kamaluga.

Dima oli laupäeval rõõmus, et sai jälle parima nädala tehtud. Siiski otsustas üks kits, kes oli pea sama entusastlik kui Dima, autole ette hüpata. Dima reageerimiskiirus on küll vormelisõitja tasemel, ent päris puhtalt kumbki osapool siiski ei pääsenud. Kits tegi väikese salto, ent otsustas siis ennast ikkagi püsti ajada ja suurte silmadega Dima eest minema lipsata. Auto jäi terveks.

Mina töötasin reedel Kansase ja Nebraska piiri lähedal ning üks hetk avastasin, et sõidan ühe kruusatee peal, mida mööda see piir jooksebki. Ühel pool teed Kansas, teisel pool teed Nebraska. Tegin siis autoga seal kruusateel rallit, sõitsin S- kujuliselt slaalomit ja ise laulsin samal ajal : KANSAS NEBRASKA KANSAS NEBRASKA KANSAS NEBRASKA jne… See nädal juhtusin ühe inimese otsa, kellele ma ei pidanud raamatuid näitamagi. Ma näitasin talle vaid pilte, et kõik ta sõbrad on juba need raamatud oma lastele ostnud ja siis ilma, et ma saaks isegi ideid seletama hakata ütles ta, et ostab ka. Nii võiks rohkem olla, onju.

Allari oli seiklus pissiva poisiga. Vahel ei suuda need kõige pisemad nublud ju ennast taltsutada. Mõneaastane poiss otsustas keset demonstratsiooni, et nüüd on aeg, lasi püksid alla ja hakkas aga asjatama. Olukord oli õues loomulikult, ent ema, nähes õnnetust, lendas poisile peale, et jumala eest Allar ellu jääks – aga kui poole lennu pealt poiss ümber keeratud sai, jäi järgmiseks sihtmärgiks teele ette pisipõnni natukene suurem vend. Nojah. ikka juhtub. Allar naeris, ema mitte nii väga.

Joosep on nüüd maaeluga tuttav ja teab öelda, et inimesed on maal kohe palju palju aeglasemad kui suures kirevas linnarajoonis. Täitsa tõsi. Lehmasid on rohkem kui teisi olendeid ning lehmad, muide, armastavad veelaugastes ennast päevasel ajal jahutada. Nii et kui pisikesest tiigist juhtud mööda sõitma, võib seal palju peanuppe paistmas olla. Joosepile meeldis üks El Salvadorist pärit pere, sest ema inglise keelt väga just ei rääkinud, aga 11 aastane tütar ütles, et see 772 dollarit maksev komplekt on täpselt see, mida tal vaja, ja emal ei jäänud muud üle kui rahakotist pangakaart võtta.

Karel töötab samuti esimest korda päris maal nüüd ning ma usun, et neid kruusateid armastab temagi juba. Vahepeal peab aga väga tähelepanelik olema, sest farmerid armastavad ka oma kruusateid, kuid farmeritel on palju suuremad masinad, vahepeal laiemad kui tee.

Tüdrukutest tean rääkida nii palju, et täna käisid nad neljakesi turistitamas( Kristi oli eraldi ja saatis palju palju e-maile välja meile, et me ikka oma toimingutes usinad oleksime ja vajalikud asjad ära teeksime ) Agneta, Miina, Eneli ja Kersti käisid Kansas Citys, sõid jäätist, askeldasid parkides ja seda kõike ühe vahva pereemaga koos. Tüdrukud jäid päevaga rahule, sest näha sai nii palju uut ja põnevat.

Eneli kohtas nädala sees paari SouthWestern programmi vilistlast ning saadi võrrelda, kuidas ajaga asjad muutunud on. Kohtas ka paari ema, kelle vanematega ta mõnes teises piirkonnas oli juba kokku puutunud, nii et ukse peal oldi Enelist juba teadlikud. Nägi opossomit, kes tassis oma pesakonda seljas ning kolme Gekot kah. Ütleb, et zooloog temas oli väga õnnelik.

Kristi on megaõnnelik oma toa pärast. See on tema unistuste toale päris ligilähedane juba. Roooosa.

Mina Allar ja Dima käisime täna oma esimese pereema ja ta pojaga restoranis söömas ja ühtlasi Dmitri sünnipäeva ette tähistamas, sest esmaspäeval saab poiss 23 aastaseks. Kinkisime talle ühe professionaalse hüppenööri ja trennitemaatilise humoorika särgi. Nüüd ei jää tal muud üle kui meiega koos Eestis treeningutele tulla. Põhja oleme talle siin juba alla ladunud. Siis käisime veel discgolfi mängimas ja sõit tagasi koju.

Selleks korraks kõik. Hoidke aga pöilt ja saatke veel ideid, et mida siin kajastada teile.

Eerik ja sõdalased Kansasest.

2015 Kristi w09 6 2015 Kristi w09 5 2015 Kristi w09 4 2015 Kristi w09 3 2015 Kristi w09 2 2015 Kristi w09 1