Ülari org Kentuckys w 8

Kentuki lõvid: Pühapäeva Teataja

Järjenumber 8
Tere armsad, kallid ja veel armsamad. Olemgi taaskord jõudnud nädalaga lõpule ja aeg läkitada kodumaa suunas “Teataja”. On pühapäev ja 8 nädalat on seljatatud, üks kolmandik suvest veel ees. Käes on augustikuu… No mõelge nüüd ise, suvi läinud nagu saunaskäik. Peab ikka ühe hetke korraga võtma, muidu võibki heietama jääda.
Täna siis saime jälle kõik kokku ja alustasime päeva tehnilisete näpunäidete ja väikese treeninguga. On ikka vahva küll taas tuttavaid nägusid näha, kui terve nädala oma asja ajad. Mm ja eks teie nägusid igatseme me samuti, kuid kuu aja pärast saame ka neid näha. Edasi aga läksime disc golfi mängima. Nagu tavaline golf, aga frisbee kettaga ja niimoodi siis mööda rada edasi. Täitsa vahva mäng teine. Seejärel aga tegime kõik ära järgmise nädala shoppamised ja panime taas kodudesse ajama. Nüüd olen mina aga üpris elevil :D, nimelt saab täna süüa kodukootud burgereid ja kõike muud paremat… Tõesti ootamist väärt.
Nädalast aga siis ka natuke. Nimelt on aeg lausa lennanud ja ongi 8 nädalat möödas ja muide siin Ameerikas algab kool väheke varem. Nimelt 2 nädala pärast ongi nende suvepuhkus läbi. Emad ostavad kooliasju ja pered naudivad veel viimseid puhkusepäevi. Kõlab koduselt?
Meie aga jätkame siin samas vaimus, hommikuti ärkame vara, võtame külma dušši ja naksti üles, seejärel hommikusöök ja tööle. Nüüd aga ongi kätte jõudnud aeg, kus meil on veel jäänud 4 nädalat ja enam pole õppimiseks aega. Me kõik juba teame, kuidas see raamatumüük siin käib ja nüüd ongi sedasi, et pingutame veel järgmised 4 nädalat ja vot see ongi see hetk, kus kõik sõltub suhtumisest ja saab selgeks nii meie palganumber kui ka mälestus suvest. Niiet võtamegi antud ajast viimast ja varsti oleme taas kodus ja teate mis, kool saab olema tõeline puhkus!
Kuulge aga tänaseks aga peangi lõpetama. Päev on olnud pikk ja et öö lühikeseks ei jääks, kannatab selle arvelt uudiskiri.
Aga taaskord julgustan ma teid esitama küsimusi ja andma mulle ideid, millest järgmisel kirjutada.
Tervitused päikselisest Kentukist!
Advertisements