Katre org Arizonas w03

Hei-hei!

Tiim “Let’s sit down” on täielikult winning attitudega. Kolmas nädal on juba möödas ja me oleme igat moodi arenenud. Pühapäeva meetingul olime Kaspari ja Jörgeni hostfamily juures. Nende host isa oli samuti aastaid tagasi raamatuid müünud, kes jagas meile päris palju huvitavaid fakte. Samuti tulle meile külaline, kes jagas ka oma nippe. Meeting oli päris lõbus. Sõime nädala koguse kõik ära, sest toit on lihtsalt nii maitsev.
Sellel kolmandal nädalal on meil kõigil päris palju naljakaid hetki olnud. Näiteks läks Pille-Triinul ratas katki ja ta sai ajutiselt ühelt perelt 10-aastase lapse ratta, neoonrohelise monstri, mille iste oli nii ebamugav, mida on rakse isegi kirjeldada.  Ja kui too pere Pille ratta löpuks ära parandas,  tuli välja, et tal oli esipidurid kaks nädalat peal olnud, mistõttu ta aeglasemalt rattaga liikus.

Liis tegi sitdown’i ja samal ajal jooksid kolm paljast väikest poissi majas ringi. Samuti sai teada, et tal on ühe emaga samal päeval sünnipäev. Annamaria ületas näiteks oma hirmu. Sai sitdown’i ajal teada, et maod on teises toas. Hiljem palus pilti teha koos madudega. Tuli valja, et seal peres oli totaalne loomaaed- 5 madu, 7 koera, kilpkonnad,  suur sisalik jne. Erikul on lööki. Sitdowni ajal kutsus ühe  pere vend Erikut korra teise tuppa, kus uuris vana Erik on, kui suur tal on jne. Mis shokeeris teda nii julmalt, et ta mõtleb siiani, et kas too mees tõesti küsis selliseid asju. Kertu läks koputama ja nägi meest, kes tuli autost. Ta oli palja ülakehaga ja kohendas pükse ning hiljem tuli naine tekiga autost välja. Kertu tegi oma raamatu tutvustamise ära, andis business cardi ja lahkus. Hiljem hellas Linda Kertule, et keegi otsib teda taga. Too mees nägi lõpuks Kertut majade vahel, lähenes ja üritas külge lüüa. Kaspar on meil tore naljanina. Ühel päeval üritas autosse istuda ja kuulis, kuidas püksid tagant lõhki läksid, mis päeva jooksul aina hullemaks läksid. Loomulikult oli Kasparil problem solving attitude ja sebis omale perede käest uued püksid. Jörgen kohtas natuke uimas meest, kes arvas, et Jörgen tahab ta maja ära osta. Mees sattus paanikasse ja siis liitusid veel kaks meest, kes ütlesid, et siin majas pole lapsi ning kui Jörgen ära minema hakkas, karjus uimas mees, et tal on onu tütar, kes tahab neid raamatuid. Minul, Gerlil, oli naljakas see, et läksin heledate pükstega tööle ja pärast tööd oli pükstel ratta iste peal. Samuti sõitsin kogemata meelega rattaga värskest jalakäija teelt üle, kus nüüd mu ratta jälg on.  Triinu nädala nali oli see, et ta ratas andis ühel ilusal hommikul otsad. Väntas, aga ratas edasi ei liikunud. Problem solving attitudega sai ta rattast jooksu ratas nagu väikestel lastel. Kati, kellel oli esimene nädal alles, koputas uksele ja isa oli karjunud toas, et. “EIEIEI”.

Advertisements