Katre org Arizonas w04

Hei-hei!
Juba ongi kuu möödas. Oleme väga elevil. Oleme tiimis kõik statistikat vaadates kasvanud ja arenenud, mis tähendab, et oleme kõik õpetatavad ja teeme kõik kõvasti tööd.
Selle nädala call master oli Kertu, demo master Krisette ning sitdowni master Liis. Juhhuu, palju õnne!
Sunday meeting oli meil see nädal veepargis. Enne veepargi avamist õppisime, kuidas head introt teha ja kuidas olla demo ajal super elevil.
Loomulikult oli meil kõigil see nädal ka midagi väga naljakat, mida jagada. Alustades Katist, kes rääkis ukse taga hispaania keeles arvates, et tegu on hispaanlastega. Sai uksest sisse ja siis selgus, et pere oli hoopis Iraagist. Siis ühel ilusal päeval approachi ajal ütles Kati isale, et ta on Euroopast, selle tõttu ka naljakas aksent ja isa ütles selle peale, et “ei see jumala seksikas aksent”. Katre aga rääkis hispaanlasega uksel. Too vastas inglise keeles, et ta ei ole huvitav. Katre ütles vastu, et ega tema ka täna huvitav pole, et üsna igav on.  Tegelikult mõtles hispaanlane seda, et ta ei ole raamatutest huvitatud. Pille koputas uksele ja mees oli majas küsinud, et kes on. Pille siis seletas, et on üliõpilane Euroopast jne. Too mees oli vetsus samal ajal olnud ja wc aken oli välisukse juures. Tuli siis mehe naine uksele ning järsku oli kuulda aknast haiget kaka häält ja järgmine hetk tuli selline hais, et sellel naisel läks nägu tulipunaseks. Krisettel on mexidga vedanud. Kolm päeva järjest on näiteks üks pere Krisettet nähes teda hüüdnud, et too seisma jääks, et midagi söödavat tee peale anda. Kertu kohtas ühte vanavanaema, kes tuli kilekott käes tema juurde ja ütles, et ei saa hetkel temaga rääkida, kuna ta kana suri just ära.   Triinul oli terve nädal rattaga probleeme, et vahepeal pani bmx’iga ringi. Liis tegi sitdowni ühe perega ja samal ajal tuli laps tuppa, hakkas trepist üles jooksma ning püksid rebenesid tagant. Minul, Gerlil, oli selline situatsioon, kus ukse taga nuusutasin särki ja kui pea üles tõstsin, vaatasid kaks kaamerat mulle otsa.
Järgmise korrani!
Tiim “Let’s sit down”
IMG_0243.JPG
Advertisements