Katre org Arizonas w05

Tere-tere, armsakesed!
 
Möödas on juba viies nädal. Me oleme kõik super vaimustuses kõigest. Pühapäevane meeting oli meil seekord järve ääres, kus toimus bie-in-eye võistlus. Nädala jooksul oli HQ-de vahel võistlus, et kumb HQ-dest rohkem emadega maha istuvad. 
Meetingul rääkisime laste raamatute põhimüügi punkte, miks need vajalikud ja lahedad on. Samuti nimede kasutamisest lugude juures. 
Viienda nädala call master oli Pille-Triin ja Triinu. Demo master Pille-Triin ja Annamaria ning sitdowni master Krisette. Juhhuu, palju õnne!
Loomulikult oli meil kõigil midagi naljakat nädala jooksul, mida teiega jagada soovime. Krisettet follos Pille ning kui nad mõlemad ühel hetkel auto poole liikusid, avastas Krisette, et kuhu Pille jäi. Hiljem tuli välja, et Pille koputas valele autole aknale, et too ust lahti teeks. Annamaria koputas ühele uksele. Küsis kaks korda sisse ja siis järsku küsis naine, et kas Annamaria on Eestist. Tuli välja, et naine oli eestlane, kes on juba 10 aastat Arizonases elanud. Pille koputas venelase uksele. Tutvustas kes ta on jne ning siis tuleb teine naine samuti uksele, küsides vene keeles, et millal ta ära küll läheb. Pille ütles siis vene keeles, et saab aru vene keeles ja siis läks sellel naisel nägu punaseks. Katre, meie OL, approachis ühte isa uksel, kui Gerli follomas käis ja tolle mehe laps pani lambist käe püksi ning hakkas oma suguelundiga mängima. Triinul oli see nädal usu teema. Paljud pered surusid oma usku peale igate pidi. Ütlesid, et see on otse ühendus jumalaga ja see on neid nii palju aidanud. Üks pere tegi rituaali Triinuga. Triinu pidi podisema ükskõik mida. Ta rääkis siis eesti keeles, et millega ta end mässinud on. Pere küsis, et mida ta siis rääkis. Ütles, et ei saanud ise ka aru mida. Jörgen istus ühe isaga maha, kes hiljem teda sebida üritas. Väga naljakas polnud too hetk, aga jah. Erikul oli samuti jumala teema sellel nädalal. Hommikussöögi kohas luges näiteks klienditeenindajaga palvet. Karl-Erik sõitis autoga ja auto ees tuias lind, kes järgmisel hetkel pauguga aknasse lendas. Liisi host family juures läks konditsioneer katki, mis tähendas, et Liis ja Kertu pidid 36 kraadises toas öösiti magama. Katil vedas, sai ühelt emalt suppi ja muud toidukraami kaasa. Kertu koputas bookgirli uksele, kes oli saleschoolis olnud eestlastega. Maailm on ikka väike. Kaspar on vana lahe ise. Kohtas hispaanlasi, iraaklasi, indiaanlasi ning mekse, kes andis kaasa ka paar kangemat. 
Nii palju siis naljast. Järgmine nädal saab pool suvest läbi. Ootame huviga ja anname iga päev oma parima. 
Kohtumiseni!
 
Tiim Let’s sit down.
Advertisements