Kristi org Minnesotas w03

Hei kallid kaasaelajad Eestis!

Järjekordne tore nädal on seljataga. Lisame hoogu juurde aina. Väike ülevaade seekordsetest juhtumistest.

Ilm on meid siin solgutanud igatpidi. Tormituuled, äike ja vähesed soojakraadid. Kinne “külmavares” töötas laupäeval lausa kahepaari pükstega, mitme pusa ja salliga. 😀 Pühapäeval sai ta oma välja teenitud Presidendi pusa ka kätte 😀

Kerli nädal oli kõva, alguses tegi demosid kitsedele siis lõpuks jõudis peredeni ka, muidu on lahe, näeb lahedaid emasid ja Saab palju vihma. Elu on lill.
Karel lähenes ühele kodule ja juba eemalt nägi, et isa askeldas aias. Kui isa Karelit märkas, hakkas too tervitades vastu tulema, kuid jäi umbes 10 meetri kaugusel majast seisma. Tundus veider, kuid kui Karel sinna jõudis, siis sai ta aru, et isal oli kannamonitor ning mis keelab tal kodust lahkuda.

Markil juhtus selline naljakas lugu, et Istus emaga ja 4 aastase pojaga õues trepi peal ja siis poeg tousis pysti ja läks eemale natuke. Ei teinud väga välja sellest ja siis ta tombab meie ees püksid maha ja hakkab pissima otse meie poole. Haha 😀 Mark teenis raske tööga ka Southwestern Advantage’i veepudeli 😀 Tubli töö!! 😀

Pühapäeva miiting oli ka tore. Sõime koos hommikust ja mängisime ühe kiire laseri mängu ehk lazer tag’i. 😀

Kristi kohtas sel nädalal üllatavalt mitmeid 10-16 lapselisi Soome päritolu peresid. Kristi on orgi tegemiste üle väga uhke ja ootab ka edaspidi põnevaid seiklusi ja häid tulemusi.

Kristi ja kompanii tervitab Minnesotast! 🙂

Advertisements