Kristi org Minnesotas w04

Hey hey hey!!

Aeg lendab nagu reaktiiv lennuk, jälle pühapäev käes! Võtame kokku Dreammakersite juhtumised sel nädalal.

Karel sõidab põhjapool tunni aja kaugusel Kanada piirist, Minnesota ilusate metsade vahel. Sääski lendab seal märksa rohkem, kui Eestis. Sellest tulenevalt teevad kohalikud nalja, et see on Minnesota rahvuslind 🙂
Seal metsade vahel nägi ta palju meeldejävaid peresid, nagu näiteks ühed, kellel oli 11 last, ning üks vanapaar kes oli elujooksul kasvatanud 55-te kasulast, kuni need omale kodu leiavad. Äärmiselt tänuväärne töö, arvestades veel fakti, et nad olid võtnud kasvatada ainult sügava puudega lapsi.
Mark leidis turfist oma lemmikauto üles, esimest korda kui seda usas nägi, audi pole siin väga populaarne
Kui Mark nägi ägedat audit, siis Johan sai täitsa oma esimese auto. Super, hyper Honda civic, sõidab juba aastast 1996, välja näeb nagu printsess, aga teeb korralikku mehe häält (sumps läks teisel päeval katki) Mõned pildid Johani nädalast ka.
Kinne sõitis natuke liiga kiiresti ja tore politseionu peatas kinni. Tuli välja, et ta naine on pärit soomest ja soovis naerusui toredat päeva jätku ilma mingi trahvita. Lisaks sai kinne uue ilusa Mazda rendiauto ja oli päris elevil tagurdamiskaamera ja käivitamise nupu pärast. Muidu oli ok nädal müüs Presidendi klubi, võitis Pony sokid ja tegi rohkem veebsaidi logimisi kui enne. 🙂 ehk on loosiõnne ja võidab uue õunakella (applewatchi) ka.
Kerli kirjutas oma nädala kohta nii:
Nädal oli väga kõva, laupäev oli best monkey päev ever, ärkasin hommikul üles, jäin lina sisse kinni ja koperdasin vannituppa, sõites söögikohta olin ikka veel pooleldi unes, kui sinna jòudsin vøtsin oma asjad Ning astusin siis mäkki, sõime ja tegime asjad Ära ning sammusime tööle, kui auto juurde astusin siis avastasin, et auto on lukus ning võti on autos, õnneks køik lõppes hästi- politsei tuli ja muukis lahti😂😂😂 terve päev oli seikluseid täis, õhtul jätkus mu politsei seiklus, sõitsin järgmise ema juurde ja politsei pidas jälle kinni ja põhjuseks oli see, et mul rippus kuusk peegli küljes #onlyimamericaforsure
Preview attachment image2.JPG

Dreammakerid tegid see pühapäev hommikusöögi miitingu Panera Breadis ja käisid kartidega sõitmas. Tore ja fun oli jälle kõiki näha.
Kristi on jälle kõigi üle väga uhke ja kui kõik kõvasti pingutame, siis saame oma pisikese orgiga top 3 orgide hulka järgmine nädal.
Ägedat nädalat teile kõigile! Meie teeme oma parima, teie tehke ka endale tore nädal!
Advertisements